forum

KDE SA STAHUJE FORUM?
Začínáš odprostředka... zkus na to jít od začátku - http://stare.cz/otazky
LOL, to bude mít radost.
....
;-)) ...

A jako co chceš za fórum? :-)
ako je na xum.wz.cz
Nípal ty vážne vieš človeku pomôcť..
Petr jj, hned som bola stastna
Hmm... tak to neim ;) ... ale všichni ostatní určitě ví ;) ...

Ale neim proč ho potřebuješ, pač to vidíš, nikdo tam stejně nechodí a nepíše tam....
amelia: skus blueboard.cz
webspot.wz.cz
xum.wz.cz: IMHO je to phpBB.com
amelia> nauč se nejdřív php, resp. pořádně HTML, takovými otázkami tu jen štveš.
Michael Le > Ty dokážeš poradit ;D
meca: nezaznělo to tu už jednou? :)
Nípal > Ajo.. sem si ani nevšim ;) .... tak sem to aspoň přeložil ;)
Takováto fóra se stahují zde: www.phpbb.com Před jakýmikoly pokusy o zprovoznění doporučuju přečíst tyto weby: www.jakpsatweb.cz www.interval.cz www.builder.cz www.pcsvet.cz www.linuxsoft.cz a tak...
Columbo > A pak když si k prvnímu důchodu zařídit u wz účet ... ;)
>> Takováto fóra se stahují zde: www.phpbb.com Před jakýmikoly pokusy o
>> zprovoznění doporučuju přečíst tyto weby: www.jakpsatweb.cz
>> www.interval.cz www.builder.cz www.pcsvet.cz www.linuxsoft.cz a tak...
Já před pokusy a sprovoznění phpBB2 fóra doporučuji přečíst stručný postup instalace na www.phpbb.com a stručný návod zde na WZ jak si aktivovat MySQL a jak používat FTP.
Věř mi, že číst weby které uvedl viditelně velmi sečtělý Columbo ti bude v tomto případě nápomocné mizivě.
ĎAKUJEM TÝM ČO MI POMOHLI A ODPOVEDALI - MOC DIKY
neznasam ludi co pisu stale zo zapnutim caps lockom
lacop: Ono se jim libi, ze jim na klavesnici sviti vic svetylek, vypada to "cool" :)
Když už jsme u těch světýlek, použili jste někdy v životě klávesu "scroll lock" ? :)
Klávesu scroll lock jsem nepoužil, ale její kontrolku používám, rozbliká se mi když mi přijde zpráva na ICQ (do Mirandy).
A scroll lock sloužil v některých dosových programech na pozastavení výpisu který by jinak běžel moc rychle, dále některé programy ho používají pro sebe právě z důvodu že jinak je nevyužitý (např. típání screenů z her).
na co je vůbec scroll lock ? :-)
Hm, taky se tuším používal v některých dosových programech na přepnutí kurzorových kláves do "módu skrolování po stránkách". Použití v Mirandě je dobrý nápad.

Každopádně já tuto klávesu nepoužil, co používám PláCadlo (zhruba od r.1993) a to ani v DOSu. Šikovná kláveska je to. Nevím, proč to furt na klávesnice dávají. Kdyby raději přidali F13-ku;)