Delphi

Nevíte náhodou někdo, kde se dá stáhnout Delphi 2005 stačí mi i trial? Chtěl bych programovat v něčem dalšim tak... ...tak opravdu někdo nevíte?
google.com ví všechno.
tam to na prvních 20 odkazech nebylo. Pak sem zkoušel eště borland.cz a borland.com, ale chtělo to po mně registraci, a když sem jí vyplnil, tak chyba serveru... Ale byla to verze "domácí" tzn. má o hodně míň funkcí, výsledek zabírá víc místa v paměti a tak...
1. Na google.com nestačí projít prvních 20 nálezů. Pokud něco hledáš, nemůžeš být líný a podívat se jen na 20 odkazů, musíš jít tak dlouho dokud nenajdeš co hledáš. A pokud to dlouho nenajdeš, musíš zvážit, zda byl správně zadán dotaz.
2. Domácí verze je určena pro domácí použití, což předpokládám je tvůj případ, tak nevím co bys ještě chtěl jiného.
profi verzi....
pořád nic...
;-) zkus to, mozna to je to, co chces ...

ftp://ftpd.borland.com/download/delphi/Delphi_2005_Trial/Delphi2005ArchitectTrial.exe
Profi verze je určena pro profesionální použití, pro vývojáře kteří se tím živí nebo aspoň to důkladně znají. Ty jako naprostý začátečník absolutně profi verzi nepotřebuješ. Pro lidi jako ty je určena domácí verze.
tj ono díkesss Revealman. Moje nejnavštěvovanější weby přicházejí na řaduuuu.....
Tak jasne, ze jo ;-)
Tak po rozbalení mam jinej problém: Chce to po mně IE6 se SP1, ten SP1 má bejt na tom "CD", ale on tam neni. Zkoušel sem to hledat na Mrkvo$oftu, ale bez úspěchu
Columbo: měl by ses naučit hledat, třeba v googlu je to hned nahoře...
Ja zustavam u osvedcenen Delphi 6. Ten mi nedela problemy.
Delphi 2005 jsem nainstaloval, ale hned zase odinstaloval. Na mem kompu to jede nejak moc pomalu a jednak jsem si jaksi nezvykl na prostredi.
chtělo to po mně hodně věcí, tak jsem šel klik na FireFox, zadal www.go šipku dólu, zadal .NET Framework a tyhle pitomosti a vždycky 1. odkaz byl na Mrkvo$ofty