Anketa: Nejpopulárnější linux distro na WZ!

Na ABC Linuxu probiha anketa o nejpolularnejsi distro, tak si udelame mensi anketku na WZ. (windowsaci, macaci, *BSD atp. odstup :))

Zacinam: Fedora Core 3
nevim co je distro :((
Mno, pouzivam Mandy a nestezuju si :]
1:1, to bude boj :)
(asi vyhraje MDK, jesli prijde Majkls ;))
V soucasne dobe hlasuji taky pro Mandy.

V budoucnu mam planu vyzkouset Gentoo. Ted zkousim Fedora3, ale brzo ho asi zmenim. Podle mne ma nejak malo programu (kdyz neco potrebuji tak tam neni :( ).
Mám Fedoru3 a Mandrake 10.1. Souhlasím s Tomíkem, Fedora3 se mi taky moc nelíbí, používám hlavně Mandrake a tudíž hlasuji pro

Mandrake

;-)
Na pc mám naistalovanou Fedoru, ale moc ji nepoužívám. Mám hodně malý základy. Nějaký to nastavení mám sice od Hulána ale jinak nic.
Debian.
No, jak totak pročítám, tak mi připadá, že někdo hodnotí distribuci (mám na mysli Fedora vs. Mandy) podle výchozího desktopu (tj. Gnome vs. KDE), protože jinak mi to zase natolik rozdílný nepřipadá ;]
No u me je to z 60% gentoo a ze 40% debian unstable. fc3 jsem uz ani nevidel, zkoncil sem u RH9, sralo me ze ses musel kazdy 3 mesice registrovat na update, rpm sprava balicku je taky resena trochu pres ruku (od fc2 mate prej k dispozici debiani apt-get). jinak si nemuzu vynachvalit ceskou implementaci OpenBSD ale na desktopu to nemam ;-)
miira a co můj oblíbený icewm, nebo úžasný enlightment? nepřekonatelný twm (-; nebo fvwm? Tohle je snad ve všech distribucích, ne?
MDK 10, Debian sarge :)
doma nemam momentalne nic, v skole mandrake 10 ktory planujem nahodit aj doma
MzM: Já používám Fluxbox ;] Jen mi připadalo, že někdo spíš než distribuci hodnotí desktop ;]
Miira, on ten desktop dělá hodně. Přece jenom se s tím pracuje nejvíc... I když když pálím CD, tak to dělám z konzoly... na grabování CD, převody do mp3 n. ogg grafiku taky nepotřebuju. Jsem deformovaný? (-;
Debian rulezzz
Momentálně nemám linuxovou náladu, ale poslední linux, který jsem u sebe měl, byl dost dobrý. Jmenoval se Mandrake, tuším, že 10, nebo 9, teď už si nejsem moc jistý ;)
Mandrake doma na desktopu
PCLinuxOS na notebooku
a na klicich mam flashdisk na kterym je DSL s haldou administratorskejch aplikaci, ERD commander,... proste vsechno co clovek potrebuje k poradnej praci

jo a FC4 v praci
Fedora Core 3 rulez.
cb: FC4? ja myslel, ze jeste beta nevysla...
Halee ;-) Mandrake Linux 10.1 :-)
Jsem nejspise jediny cesky uzivatel distribuce CollegeLinux (konkretne verze 2.5 Obiwan) Pokud mate zajem, mrknete se na collegelinux.czechian.net
Vladim: Taky jsem to používal, ale bylo to na mě nějaký prastarý.
Já používám Slackware 10.0 a na flashi mám DSL. Ovšem nejsem žádnej expert, v podstatě jen využívám toho že Linux je opensource a valím na něm Javu:) Jinak v práci Windows 2000/XP a doma napůl s Linuxem 98'
New Distro! Fedora Core 3 - mlorg KDE 3.3.2