HL - CS

Chtěl bych začít hrát CS, můžete mi prosím poradit dobrou adresu kde to bude všechno popsané jak to funguje (česky) ohledně těch steamů .. módů .. keyů .. atd atd ...
díky
<HTML>Steam - jen takovy system pro updaty a slouceni her od Valve do jednoho seznamu kde si vyberes co chces hrat ;)
Mód - pokud myslis mody pro HalfLife jako treba CS, Day Of Defeat apd.. staci je stahnout a nainstalovat ;)
Key - klic pro hrani po lanu a internetu musis mit original, ten dostanes samozrejme se zakoupenou verzi originalky HalfLife
Nejjednodusi je to vyzkouset ne?</HTML>
Jestli můžu něco doporučit, hraj Enemy Territory.
alebo WoW
Nebo cs2d ;)
Tak tedy znovu :)
"...můžete mi prosím poradit dobrou adresu.." :)
Dobrou adresu. Noo treba vltava.cz a tam si kup originálku Half-Life 2. Znám pár (IMHO trochu debilních (bez urazky)) lidi, kteri rikaji, ze maj HL2 jenom kvuli Single Playeru. Ale to jsou kecy. Counter-Strike: Source je bezvaa hra :-). No proste nejjednodussi je koupit si tu originalku.
Ano když máš potřebné prostředky k uskutečnění zvané peníze :-)
A když nebudeš mít tu smůlu jako stovky naštvaných lidí na Valve fóru, kterým originálně a draze zaplacená hra nejede a Valve je ignoruje.
Vím to protože jsem uvažoval o koupi této hry, jenže vzhledem k tomu že mám dost slabý počítač jsem si nejdříve šel prohlídnout fórum. No a i lidi se super silnými PC mají problémy.
Ale nechcu tě odrazovat, HL2 za to určitě stojí (ačkoliv jsem ho neviděl). Už HL1 byla (ještě pořád je) super hra, jedna z nejlepších her co znám. A Valve jako týmu si vážím tak mě trochu mrzí když pak čtu na fóru od tolika lidí že technická podpora nefunguje.
<HTML>No u Valve nefunguje jaksi nic, dokonce ani poslat login na registracni mail (tedy username do steamu), kdo zapomene musi koupit dalsi original jinak s tim neudela nic</HTML>
Njn ale kdyz mas dost silnej PC, mizernejch 1 300Kc tak proste :-)...
Revealman > Tak bohužel prostě pořád riskuješ že ti ta hra nepojede.
Nebo že ti Steam rozhodí systém :-(

Btw můj postoj k pirátství asi znáte (a spouště lidí tady tento postoj vadí...), ale co se týká Steamu, jsem jednoznačně proti.
Je to další věc, která znepříjemní poctivým uživatelům život (v extrému až tak, že vůbec hru nespustí) a piráti se nad ním jen smějí. Dokonce jsem viděl (viděl, nehrál) pirátskou verzi HL2, kde bylo jasně napsáno, že díky tomu že nevyžaduje Steam je hra rychlejší. A ani bych se nedivil kdyby to byla pravda...