Hosting (JEN) zdarma

Zdravim.
Asi to je triviálnost na co se ptám, ale budiš.
Nevíte někdo o HOSTINGU ZDARMA. ?
Nepotřebuju žádnou poddoménu, jen 100MB místa... :)
Předem děkuji za odpovědi.
fbi.cz a kgb.cz alespoň myslim. Dřív to tak bylo.
fbi, kgb, site. ... jsou jeden a tentýž hosting.
A už není zadarmo. Oni jen nalákali extra výhodnou nabídkou lidi a teď to změnili. Ti co to měli zadarmo byli převedeni na jakýsi program "demo", nebudu raději ani zjišťovat co to znamená protože to nezní moc lákavě.
kgb už myslim ani nebylo ;) ... ale bylí jiný .. třebas webzdarma.info.. mrchy šikmovoký...

No ten demo program je pěkně na p*... dostal jsem takovej krásně zmatenej mail (jednou jsem se zkusil registrovat ;) a tam píšou (jesli jsem to dobře pochopil), že ti co tam byli mají 10MB pro web... zbylích 190 na e-mail a ... to další sem nepochopil:

Zbývajících 190MB prostoru je k dispozici
pro poštu nebo weby hostované na vaší doméně nasměrované k nám. Toto omezení je zavedeno z důvodu, že si někteří myslí... blba bla bala ;)

... já si řikal, že to sou svině ;)
No není to tak dlouho co se tu občas objovaly příspěvky typu "WZ furt padá, jede pomalu, běžte s tím někam, já přecházím na fbi a jsem za vodou a vy si tu trčte a trpěte". No a jak to dopadlo :-)
To bylo úplně jasný ;) ...
Jasnačka.
Taky jsem měl kgb, ale ten mi zrušili i přesto, že na nich byli webové stránky a ne jen skladiště.
Napsal jsem jim proč a oni odpověděli, že jsem prý měl vysoký trafik, což nechápu, protože tam byl školní web.
(mno, teda i pár klipů na Karmu, ale s minimální četností stahování).
Já mám: 300mb prostoru. a to mi stačí :-). Zkus xhosting máš tam 100mb prostor akorát mínus je že tam nemáš www! ale jen http:// !
Na fbi asi opravdu nestíhají, od začátku tam mám prázdný web (ztrácely se mi tabulky v databázi) a ještě ho nesmazali.
I placené servery mají problémy - teď se mi stratila u klienta IP na hostingu servery.cz - nejde ani FTP, zítra se zeptám, jestli šla aspoň pošta. Asi budu zase stěhovat, jednoho klienta už jsem přetáhl na česky-hosting.cz kvůli cenám.
To jo..
Kvalitní a levný hosting najdete jen malokde :-/
No já myslím, že kvalitní hosting za velmi dobrou cenu je na www.webzdarma.cz ;-) Akorát nesplňuje požadavek Kristýnka na 100 MB ...
Ale já si s tím už nějak poradím :)
Dík za snahu
Kristýnek
zkus www.xhosting.cz (varianta free)
<HTML>xhosting ma v podminkach cituji:
"TRAFFIC: 1GB/měsíc, při překročení pozastavení do konce měsíce"
takze tech 100MB co davaji je hovadina, kravina a blbost k smichu</HTML>
A to ti nestaci 50 Mb na webzdarma.
skús tenzor.cz
ale tam je len www.tenzor.cz/tvojweb :-(
nemajú skriptovanie ale je to bez reklamy