Zapezpečení - SSL

Pokousel jsem se podle ruznych navodu vytvorit na serveru vlastni CA - WinXP, IIS, ale neuspesne. Problem vznikl uz na zacatku, kdy navod radil nainstalovat Windows Components - a to Certificate Services. Jenze nic takoveho v Components neni. Jak se tedy vytvori vlastni CA?
openssl :)
jiny zpusob? pohodlnejsi?
btw. navod k openssl jsem nasel jen na Apache - Linux, vite nekdo o nejakem manualu na instalaci ve Win (IIS)?
Davide, odkudpak se připojuješ? ? ? Proxy, radiomobil? Seš v práci? :-)))
:-) hups... to je dobry... ale co uz... ano... ty tez? :-)
Jojo... chachachá... Tak co, jak to de? Tady je nuda... ;-)
to me dovadi k myslence, ze zajiste sedis ve stejne mistnosti, bo zde zabava taky ponekud vazne... :-) ale jinak dobry...
To asi né... Já jsem v "první linii", jestli mi rozumíš... :-)))
no, pokud tomu rozumim, tak ja jsem v te posledni... :-)) znas SSL? :-)
Ne :(
Leda Sales Support něco... :-)))
budu jeste hledat... az se uhledam... :-)
tak koukam, venku je docela hezky...
Mno... neni to k zahození, to počasí... kam máš výhled z tý svý "poslední linie"? Tam sou samý pole, ne? ? ? :-)
tak nejak, i poslední patro a strechu nejakeho obydli odtud vidim... :-)
Se máš :( Já sem v přízemí... (a to myslim i z ekonomickýho hlediska, haha)...
ano, to ja taky... :-) z obou hledisek, ale i presto kousek staveni videt jde :-) zas tak hluboke prizemi to neni...
Hluboké bude, až pudeš na oběd, viď? :)
pravda, ze na obed se pry chodi jeste nekam hloubeji - do sklepa... coz nemohu potvrdit, nebot jsem tam jeste nebyl - neobedvam... :-)
Cooo? Jakože vůbec nikdy? ? ? Nejseš divnej? :)
aaaale, nekdy ano, treba o vikendech... :-) jinak to neni treba... bud se nasnidam nebo sebou vezmu jidlo k PC :-)
Dyť to povidám... ujetej... pravděpodobně i workoholik... :)

Mno, myslim, že jsme trochu odbočili od tématu... Ale ono to vlastně je fórum "mimo téma"...
ujetej - rozhodne ano :-)
workoholik - do toho mam teda moooooc daleko... :-) Ale to, co od rana delam, radeji popisovat nebudu... mnozi by se divili :-)

Ano, presne tak... v tomto foru je odbocovani povolene... :-)
Haha, tady má někdo zamezenou identifikaci, žé? :)))
?
Nebo třeba né, ale byla by to fákt velká náhodička... ;-)