net

hele je pravda ze kdyz se nacita stranka tak se neco uklada do kompu a taky kdyz hraju po netu? my mame omezeni ze muzeme prijmou a odeslat 1GB za mesic
:DDDD
To je jasny ze kdyz cumis na WWW stranky ze ti do toho limitu nabihaj data...treba se podivas na obrazek nekde na strankach a de ti to do limitu, stejne jako kdyz hrajes....
1GB 8-| jako docela nic moc connection =) 1GB je ti akorat na postu brouzdani a tydne 3 hodiny hrani...
jo dobry po netu nehraju vubec ale na netu sem porad tak 6h za den
Mno, az ten limit proseres tak ti myslim daji 50~kbps nebo neco takovyho, takze don't worry ;]
Když hraješ tak se posílají pakety který aktualizujou hru:) Navíc připočítej různý reklamní bannery, spyware atd. Je toho hafo co ti žere limit;)
Mno takovy CSko (Counter-Strike 1.6) je schopny sezrat 100 MB denne, co se tyce reklam, je dobry pouzivat AdBlock ;-D
no po prekroceni dostanu 64kbp/s ale toho se prave worry z 256 na 64 podle me neni moc dobry
Triko: Lepší než platit za trafik navíc :)
>> Lepší než platit za trafik navíc
tak to kazdopadne!
64kilobit/s je v pohodě.

To když já u GTS přeťáp limit, tak mi to zpomalili tak důkladně, že mi to jelo zhruba 8 kilobit/s a to ještě přeháním. Takže jsem si mohl tak max. prohlížet stránky s vypnutými obrázky a stejně, než se mi stránka načetla, tak jsem stihl odrecitovat Máchův Máj (a to i pozpátku) {Radost}
juchu ja mam limit 10 gb a za prvni tri dny co mam net sem natah snad 3gb :))
mno to se ti zda malo?
juchu ja mam udajne mit limit 20GB ale i kdyz sem to presahl ;-) ... tak mi to stejne nezpomalili :-D
juchu ja limit nemam :-D
juchů já mam 10gb na měsíc ale protože všechno taham zlokálu vždycky mi 9giga zbyde :))
for first : 1 gb je jako pred nedavnem 1.44 disketa zni to blbe ale je to bohuzel tak
Juchu, ja zadny limity nemam :-)
Nj u některých připojení není limit potřeba :)))
Juchu já nemam žádnej limit :)
juchu..ja mam 10gb =((((
Juchu ja mam 40GB (karneval) :-P
Jste trapni jak zvetraly benzin...
Já sem znuděný jak sáňky v létě :)
jste vtipny jako veverky v mizeru!