gmail vs. seznam

hele ja chapu ze gmail je lepsi a taky jste uz rikali ze seznam je jako motor ferrari v trabantu :-D ale potreboval bych vedet neco konkretniho. Ja se vzdycky zastavam gmailu ale kdyz se me zeptaj v cem je ten muj gmail tak skvelej tak....jaksni nic nereknu a trapas :-(
lolek :D bude asi tim ze gmail sux
No, já taky nějak moc nechápu, proč všichni řikaj, že je gmail super....
NO Gmail byl dřív super... byl hlavně jediný svého druhu.... 1GB, celej rychlej přes JS a pod... teďka už to má ale každej druhej...

Navíc Seznam se přece jen začíná zlepšovat... přílohu má už 13MB, kdežto Gmail 10MB a tak podobně...

Ono to je těžký ;) ... ale věřim, že si náký argumenty najdeš ;) ... třeba že .. .no.. neim ;) ... když někomu vysvětluješ rozdíl mezi Gmailem a Seznamem můžeš si vymyslet skoro cokoliv ;)
ja mam gmail hlavne kvuli ty domene (libi se mi) :]
Seznam sux uz jen kuli domene. Pak je to spatny kuli tomu rozhrani, nema to inteligentni hledani, nepohani to JS atp., duvodu je hodne.
Noo.. a hlavně to @gmail.com vs @seznam.cz ;)
Já sem gmail opustil hlavně kvůli tomu, že to trvá strašně dlouho, než tam mail třeba ze Seznamu nebo Centra dojde :)

meca: já bych spíš tu českou, než americkou doménu ;)
ceskou proc ne, ale seznam.cz je naprosto nechutny
gmail vs. seznam < mail.ru tak bzch to hodnotil.
Ja uznavam pouze mail.ru, když posílám v příloze třebas h, tak věřte že přijde. Žádné odmítnutí.
kdybych dostal email od @mail.ru, asi ho smazu pod vidinou spamu
Já bych ho ani nedostal (do počítače) protože mám v Outlooku tuhle národní doménu blokovanou.
mno, IMHO neni nad vlastni domenu a poradny hosting mailu (ano, je u cekit.cz :-) )
Noo já používám gigacentrum a proti gmailu tam až na to že to je česky a pár dalších serepetiček tak horký není ...
Mike: Chceš tím říct, že Gigacentrum sux nebo Gmail sux? Nebo snad Seznam sux? Nejednoznačností tvého příspěvku jsem poněkud zaskočený. V těchto věcech je třeba být na wz fóru striktně vyhraněný.
ja mam gigacentrum i Gmail a co je JS? mate neco proti Rusakum. Ja chapu ze ru je vetsinou spam ale vemte si co je normalnich lidi co zijou v Rusku a pouzivaj ru achtej neco duleziteho!
hanyz: neříkám že cokoliv suxx, jen že je to srovnatelné takže si člověk nevybere co je nej
neznam jedineho rusa, ktery by mi chtel neco duleziteho sdelit :]
co ty vis treba nastne treti svetova valka a rusove budou volat o pomoc a nebudou znat jiny mail nez tvuj tak ti poslou at tuto zpravu preposles klausovi
jo, uz to vidim XD
no dobre tak jinak: nejaky rus ti napise ze ho honi policie a ze se potrebuje schvat ve tve stodole dokud nevyjde najevo ze je nevinny (do 2tydnu)
Já bych to Klausovi nepřeposlal. I kdyby to spam-filtr neodchytil, tak bych to označil jako spam ručně, che :)

btw. Pokud by Rusové v případě začátku 3. světové války žádali o pomoc nás, asi by to s něma bylo hodně zlé, imho. Ale, mohli bychom jim třebas půjčit půlku stíhačky, wtz.
sem to dal cosi do placu, nesu rus a mam tu schranku asi 6 let, nepamatuju že by nekdy nešla, zato hotmail,seznam,centrum,quick...
Nekdo tady mluvil o spamu, za tu dobu co ji mam mi nepřišel ani jeden!
Imho se to spammeři bojí na ruské maily posílat. Ruská mafie dokáže být krutá..
skoda že tu nejsou smaily :)
btw zdá se mi to nebo je to fakt že asi tak dva dny to tu leze jak šnek.