test č. 2

vyzkousejte si dalsi test( na aplikovani lidske logiky v odlisnem prostredi). V tom predchozim testu jsem celkem pohorel a ani v tomhle to na poprvi nebylo nejak vyborny. Muj rozdil byl 22, coz neni nejhorsi ale cekal jsem o dost lepsi:-((

test je na: http://vesmir.unas.cz/weblog/clanek9
a cilem je mit co nejmensi rozdil oproti hodnoceni NASA

Jo a jeste mala rada, nepremejslejte nad tema vecma, ale nad zpusobem jak je vyuzit
Já mám s úspěchem 52 :-)
Hm... já taky :(
Huhu 58
Hodnocení:
- Dobrý, umístili jste se na druhém místě a v testu by jste témněř jistě uspěli.
Váš rozdíl oproti hodnocení NASA je : 32
46 za 3 minuty. Spechal jsem :)
38.

A 16 bodů jsem ztratil na pitomém topítku ( Myslel jsem, že se pohybujem po osvětlené straně:-/ ) - 8 a kvůli kompasu (pitomec jsem:) dalších -8

Jináč jsem to jakžtakž trefil: kyslík, vodu, jídlo, vysílačku jako nejdůležitější a zápalky na posledním...
hm taky 46... asi bych se nezachránila. Hlavně jsem opovrhovala člunem...
jo, myslim ze clun, pistole a kompas matou nejvic ale po chvicle dumani to de vymyslet
Hmmm, 26. A mohlo to být lepší, ale sirky a kompas mi přišly oboje naprosto nah... a NASA je měla otočené... (-;
heh uplná banda macgyverů :)
Jo 44.
36 hihi
52
50 haha nejsem nejhorsi az budem na mesici preziju :))
skaff: Vem si ze ti tam misto nylonovych lan daji antigravitacni letadelko. Budes v riti, s tim uz si nebudes umet poradit :]
A když takhle rosekáte na výletě raketu o měsíc hradí to pojišťovna ?
nějak nechápu tohle: dvě pistole ráže 7.62 mm Možný prostředek vlastního pohonu.
Quinix> to je celkem jednoduchy. Mesic ma, oproti Zemi, malou gravitaci. A zpetny tlak pri vystrelu, by s tebou na povrchu Mesice docela pohnul. Proto (kdyby ji teda astronauti meli ve vybave) jde pistole pouzit jako primitivni impuslni pohon stejne jako bombicky s CO2 z clunu.
to vse se vejde do lidsky hlavy?
ty si to tam klidne strc :))
No jo, ale pistole je poměrně těžká a reaktivní výsledek střely je minimální. Navíc tam je max 12 nábojů... Clun bych bral spíš jako polštář na dopad z větěí výšky nebo ochranu před sluncem... (-;
Jé, vy to berete takhle...? Já uvažovala: člun - na hovno, voda tam přece neni a i kdyby byla, pouštět se přes ní nebudu, určitě by mě něco chapadlovotýho slizkýho mimozelmskýho sežralo, jako v těch filmech... Pistole - jo, to jo, to je důležitý - až se budu chtít zastřelit, a hned potom lano, kdybych se netrefila... Sirky - jistě! Čim bych si zapálila ty světlice! Vzduch tam sice neni, ale můžu si na ten ohníček fouknout trochu kyslíku z těch nádrží...
Marek z Markova> pistole by stacily k pohybu, sice ne na dlouho, ale kousek cesty by sis usetril. Navic by si musel strilet z obou najednou, protoze pochybuju ze by si s jednou odhad smer tak presne aby ses neotocil na miste. A ten clun na pristani. No nevim. Nejspis by byl nafouknutej jenom po obvodu coz by ti moc nepomohlo. Na tu ochranu pred sluncem by byl lepsi.

Laura> ty si holka do nepohody, s tebou bych se citil urcite bezpecne:-))))) Jo, a docela rad bych si stopnul jak dlouho by ti trvalo nez by ses na Mesici obesila:-)
Imho by se zápalky daly použít i na podepření víček, aby člověk neusnul, na měsíci bude docela nuda. A kdyby člověk usnul, tak by mu akorát došel kyslík a nikam by nedošel (sic!). Takže jsou zápalky důležité a Nasáči se pěkně sekli, wtz :)