jaky editor pouzivate

Zajímalo by mě jaký editory pro web stránky kdo používá.
Začal jsem u front p.,pak jsem přešel na ACE HTML.
Teď jsem zkusil Dreamweaver MX2004 a vypadá to nadějně.
Teda je to kolos ale jde s ním všechno.
Polední dobou PSPad, protože umí ukládat v mnohých charsetech.

A taky jsem strávila aspoň pět hodin v milé společnosti Notepadu, jelikož byl jako jediný schopen zobrazit a uložit azbuku v utf-8... :-/
notepad & PSPad
only notepas
Quanta na linuxu (vypada skoro jak PSPad)
PSPad mimojiné proto, že má geniální HMTL multihighlighter (mají ho zřejmě i jiné editory, ale to je irelevantní), který v jednom souboru správně zvýrazní syntaxi CSS, HTML, JS, PHP, prostě všeho dokupy.
VIM

Holt každý máme rád něco jiného.
#lama > no jo, ne každý používá linux ;-)
vim je pohoda to u vi si musis trochu vic pocist :o))
pspad, notepad
PSPad
PSPad, Notepad2, nekdy HomeSite
Notepad.exe
Pro změnu kódování a správnost HTML (poslední úpravy před exportem na web) PSPad
JEdit, a už jsem jednou použil notepad2.
>> notepad2

Jak to vypadá?
notepad2, takový notepad, trochu vylepšený, syntax highlighting, ukazuje řádky sloupce, umí různý encoding, umí najít odpovídající závorky, menu i v češtině a td... moc jsem s ním nedělal. Má asi 250kB. A je free.
a koukám, jak JEdit, tak notepad2 umí rusky. (-;
Já dělám ve FP a pak trávím několik hodin eliminací hnusnýho kódu a nahrazováním kódem "normálním", prasárna. Asi se na to brzo vykašlu. Jenomže pro mě je důležitý, abych si mohla neustále kontrolovat, jak vypadá to, co píšu - prostě mít k dispozici náhled...
Laura >> ale to můžeš i bez FP :-) Já teď kupříkladu píšu v PSPadu, mám otevřené tři prohlížeče a průběžně to v nich kontroluju po každém sejvnutí...
xixao> jj, Quanta rulezz. Zdá se mi lepší než PSPad.
PSPad
To de jen o zvyk já to píšu i z php takže každé pulminuty save, do TC nahrát na server, do IE, refresh, do FF refresh .. a zpátky do ghtml :)
DreamweaverMX2004 protože barví a má čísla řádků, občas i Notepad, protože než by se Dreamweaver nastartoval, bylo by už dávno po.
> #lama > no jo, ne každý používá linux ;-)
Ne každý ví, že VIM je i pro Macy a Widle... :o)
Golden HTML editor