Thunderbird a miliardy neviditelnejch mailů

Kráásko... sem poprvé začal používat na čtení mailů něco jinýho než webový rozhraní a sem z toho trochu mongol...

Mám Mozillu Thunderbird a teďka mi hlásí, že mam 5640 mailů a z toho 77 nepřečtenejch... jenže já tam nemůžu najít ani těch 5640 mailů, ani těch 77 nepřečtenejch ;)

Prostě to nechápu ;) ... Mam šanci je někde najít nebo mam vyhodit Thunderbird z okna? :)
Vyhoď ho ...
Thunderbird je k ničemu.
Hm, mě třeba Thundebird začal jeden den stahovat všechny maily ze serveru znova (cca 200). A dneska se mi porouchaly dvě rozšíření ve FireFoxu. Asi skvrny na Slunci....
Thunderbird bohužel není tak kvalitní jako Firefox :-(
Chaa.. to sem chtěl slyšet ;) .. že bych za to fakt nemoch já? :/

A jinak? Co jinak používáte?
Btw. přišel mi další neviditelnej ;)
Používám thunderbird. Tenhle efekt "Neviditelnejch mejlů" mi dělá taky, ale jen u gmailový schránky. A netuším čím to je :) Ale rozhodně se mi zdá lepší, hlavně kvůli tomu jak dokáže řadit vlákna ve fórech (mailing listy), hlavně stromová struktura mailů je super :)
Nooo.. to se mi na tom taky líbí... Jenže tam chvílema to vlákno mam podtržený, jako že tam je nepřečtenej mail, ale když ho otevřu, jaksi taksi ho nemůžu najít ;) ...

Jinak... já to z Gmailu nemám... ;) .. :-/ teda mam, ale oklikou ;)
Hale IMHO je nejlepší The Bat 3.1
no, já používám thunderbird už asi půl roku, a nemůžu si stěžovat...
Revealman: Asi si ho viděl jen z vlaku.

Já mám v TB desetitisíce mailů a v pohodě, neviditelné maily jsem nikdy neměl. Neviditelné maily jsem měl jen v M2, ale to byly ty, co se házely do spamu :/

Zkus prohledat Junk a Local folders.
Já taky ThunderBird používám, ale imo nic moc extra.
#lama >> nn, pouzival sem ho neco malo pres mesic ...
Já se moc těším na léto, bude prý dokončen projekt lightning aneb to, co TB chybělo oproti outlooku - organizace času.

Ještě perfekt synchronizace a je to.
Používal jsem mozillu asi dva roky, teď používám thuderbird asi rok.
Podle mě je výbornej. Velkou výhodou je, že není provázanej se systémem jako outlook.
Také jsem přešel z Outlook Expressu na TB a docela to jde. Jen nevím, jak mám nastavit, aby se mi stále zobrazovala složka s kontakty, tak jak to šlo v OE. Poradí někdo? Díky!
headlong: myslis tohle http://www.czilla.cz/doplnky/rozsireni/contacts-sidebar/ ?
>>Mám Mozillu Thunderbird a teďka mi hlásí, že mam 5640 mailů a z toho 77 nepřečtenejch... jenže já tam nemůžu najít ani těch 5640 mailů, ani těch 77 nepřečtenejch ;)

co takhle si zapnout stahování mailů ze serveru?
Jako myslíš, že na servu jich mam 5640 (teď už asi 8000) ? :) já je nemam nikde.. právě ;)
Tonik: ano, tohle jsem asi myslel. Stáhnul jsem to do c:/Program Files/Mozila Thunderbird/plugins , ale v programu se to nijak neprojevilo a z menu to nejde nijak nastavit... Kde dělám chybu? Díky!
headlong: je uplne jedno, kam to stahnes, musis to do thunderbirdu nainstalovat. spust thunderbird, a pak menu nastroje -> spravce rozsireni -> instalovat. dal uz si snad poradis
Aha! Už je to:-) Mně jen mátlo, že když jsem otevřel Správce rozšíření, tak to nic nenabízelo...
ja pouzivam FoxMail a zadny takovy ptakoviny resit nemusim :}
Pat: každý rád něco jiného.
Jastně, třeba někdo rád řeší ptákoviny...

Btw. Ten The Bat, co řikal Revealman je fakt vcelku dobrej...