Co komu chybí?

Ehm, takže... hodina pokročila, nacházím se v poněkud podroušeném stavu a zcela zjevně nezaostřuji, takže jsem přečetla téma předchozího threadu špatně. Ale to neva, alespoň mě to inspirovalo k založení tohoto vlákna. Nuže, pánové a dámy, co vám chybí?

Mně další láhev portugalu - to nepochybně... ;-)
Potom tak dva roky prázdnin, 246 000,- na splacení dluhu, patnáct stupňů celsia k současné teplotě vzduchu, hudba naživo a moct se povalovat... To bych vážně uvítala...
Poslední dobou mi chybí především volný čas a energie, což souvísí s tím, že mi chybí peníze. Kdybych měl dost peněz, nemusel bych dělat práci, která mi vysává energii a zároveň měl dost volného času a mohl tak dělat věci, co mě baví.

Takže v podstatě jsem na tom podobně, když to tak čtu:)
lol - me opousti energie vzdy zacatkem skolniho roku a pak se na dlouhou dobu nevraci :-)
Zrovna teď mi chybí vývojář IE6, kterému bych mohla pomalu vytrhávat nehty rozžhavenými kleštěmi...
Zrovna teď mi chybí vyvojářka IE 6, která by mi v negližé dělala thajskou masáž ;-(
nějakýho nácka bys nechtěl? si myslíš že si drsnej s tim fašistickym nickem kreténe?
Chybí mi prázdniny, peníze, volno, holka :(
Me chybi dest, zima, snih a tma... jinak su spokojenej
vlastne jeste absence lidstva :)
Chuť do práce.
<HTML>Po zamysleni musim rict ze me nechybi nic.
Mam dobrou a celkem dobre placenou praci
Mam skvelou prielkyni
A take mam dostatek penez a to ani nikterak nesetrim..
Mam asi stesti</HTML>
To Richard:
to neni stesti
jestli je clovek spokojenej, to nezalezi na vyctu toho, co ma, ale na pristupu k vlastnimu zivotu
pozitivne naladeni maji vse
tem druhym chybi vse (at toho maji, kolik libo)
No.... mne chyba asi viac slusnosti...penaze,chut do ucenia, priatelka
aa dobra nalada a mozno 10cm k mojim terajsim bicepsom... :-)
Mně chybí momentálně šestka vlevo dole, ale příští týden mám dostat novou...
to scaff: Jakym nacistickym nickem ty tlamo! Se jmenuji Adolf Holostransky, ne? Ja fasouny nesnasim. Nemuzu za to jaky jmeno mi dali rodice, tak laskave hod spatecku, magore a neurazej!

to juro: jo, jo, mne chybi totez.

to Zdenek: Pozitivneji naladenejsiho cloveka, nez jsem ja bys jen tezko hledal, a stejne je mi to k h...u.

to Richard: zavidim, zavidim, zavidim, zavidim, zavidim, zavidim, tedy jestli nekecas :-)
Mi chybi:
denne 4 hodiny spanku
penize, i kdyz ted uz se to pomalu zlepsuje
prace, ktera by mi prinesla neco vic nez penize
zena, ktera by mi dala neco vic nez sex
...jinak jsem celkem spokojeny...
to scaff: Nooo, jestli te hodne sere, ten muj nick, tak si ho menim na Dolfy, ty blbecku!
to Adolf-Dolfy: a co ja?
Nerozumim, co myslis tim "a co ja?" Jo, zdravim te, hehe, jestli ti tohle chybi. :-) :-) :-)
Psals mi, ze bych tezko hledal pozitivneji naladenejsiho nez jsi Ty. Tak se ptam: A co ja?
Jo, uz mi to doslo. Nekdy mi to hur mysli. :-) Jo, tak v tvem pripade se stacilo kouknout do zrcadla. :-) a nemusels dlouho hledat. Jo, jo uz chapu. :-)
No to je mozny ale ja nenadavam na tvy jmeno. myslis ze sem jasnovidec? kazdyho nenapadne ze Adolf H. znamena Adolf Holostransky. Proste to nesnasim. A neres to. konec.
zpatky k tematu (?): nad tim radsi ani nebudu premejslet. jeste bych si uvedomil, co vsecko my chybi, a treba bych to uz nerozdejchal :-D
Právě proto otevírám tyhle témata jen a pouze za stavu nejhlubšího alkoholického opojení, protože za střízliva bych se toho nikdy neodvážila :) A pak se druhej den divim, co jsem to zas kde psala... :)
To jestli vám něco chybí, přece neznamená, že nemůžete být spokojení. (-;
Richardovi přeju, ať mu to vydrží.. (-;
Mě taky občas něco chybí, ale mám se prima. Nejde po mě mafie, mám kde spát a často i teplou večeři. Jestli jste někdy zkusili aspoň chvilku situaci, kdy nemáte kde spát, tak uznáte, že je to docela dost. A tak jsem spokojený a mám se čím dál tím líp. (-;