Pivařská anketa

Tak jaký?
Žádný.

Já radši víno.

Nebo něco tvrdšího, ale hlavně žádný bubliny...
plzen, staropramen a tullamore dew :-))
Smíchov
Ústecký Zlatopramen, jen občas...
Budvar
Všechny. Krom americkych, ale to vlastne ani nejsou piva.

Nejradeji Plzen, Budvar, Gambac, Velvet, ...
http://www.nal.wz.cz/index.php?co=m53/m10&id_s=#pf
Plzen, Musketyr, Budvar
Budvar a Ostravar
Plzeň a Gambáč...
"Tak jaký?" — Rozhodně to alkoholický ;) (Měl jsem totiž čest s Pitem, a to se nedá pít, asi právě protože je nealkoholický)
rozhodně Pilsner Urquell
Proboha!? Jak někdo může pít plzeň?! ... nechápu ;) ... já nejradši... ehm... teďka neim, ale vym, že to byla 13° :-/ ... a takový zelený logo :-/
Jo, stejne jako meca se ptam kdo muze pit plzensky pivo? Tomu se vyhybam jak je to jenom mozny. To je i platno zlaty :-)

TATRAN
plzen je dobra ;-) ... mno vetsinou vsechny cesky piva maji neco do sebe az na par vyjimek
Imho Plzeň sux, ale brát vám to nebudu :-)
co vravite na toto? 62.169.171 to je IP skuste"
meca >>až budeš starší tak pochopíš co je dobrý pivo
Plzeň rulezzz, bohužel je docela drahá.
knorek > Njn... to mi řiá sic hodně lidí, ale teďka si stejnak myslim, že Plzeň je největší smažka ;)
Radegast
Svijany, Zlatopramen 11, Starpramen 10,12
jednoznacne Pilsner Urquell

ale neco bych k tyhle ankete dodal
-americky piva, nejsou piva jen to podobny slozeni(ale staci jen porovnat postupy vyroby a pochopite)
-nejvetsi sracka jsou snad ty ovocny piva. To je hl. nesvarem zapadni evropy.
-kdyz ale vemu ty cesky piva, tak imho nejvic zalezi na hospode.(U nas mame kneipu, kde se trubky cistej snad jen jednou rocne. tocej plzen, budvar, a gambac a vsechno je to ten nejvetsi humus. byl jsem tam jen jednou a malem jsem se zblil). Hold sebelepsi pivo dokaze znicit lidska linost:(((((

ale nejsem jen zastancem Pilsner Urquellu. IMHO dalsi vyborny pivka: Budvar(nejlip krouzkovanej nebo Bürgebrau), G, Demon.