dc segmenty

segmenty v DC jsou to, ze stahujete jeden soubor, ale ten jeden soubor se tahá od více lidí po těch segmentech, takže nejste omezený uploadem toho někoho a naplno využijete celou kapacitu linky.

teorii vim, jak to mam pouzit v praxi? vim že to ma něco společnýho se Strong DC, ptz DC++ to rej neumi.

a sou za to bany na hubech, tak kde se to da vlastne pouzit
dikk
afaik to umí jen strongdc++. Používám, a zatim jsem žádnej ban nedostal.
Quinix> to je od tebe hezky ze vyziras sloty..
Pat: Pak je ale problem v tom, že to, co stahuju já, má většinou jen jeden uživatel.......
tak proc to pouzivas?
Protože to má různý jiný featurky než normální DC
http://skaff.wz.cz/img/flamewar.jpg
Pat: S tim "vyziranim" slotu bych to nevidel tak zhave. Nutno uvazit,
ze se pak stahuje o to kratsi dobu.
Sojkovec: Pravda, ja na DC netravim moc casu, ale segmenty opravdu potěší a uploaduju na max., takze to zabirani slotu oplacim :P

Btw nemáte někdo pěkný stuffy od Brittney Skye, nikdo nemá sloty :o))
moh byste mi někdo odpovědět? jak to mam zapnout nebo to uz strongdc je takhle nastavenej na default?
Je to default
<HTML>Co ja vim tak segmentovy stahovani funguje na principu:
co segment, to uzivatel, to jeden slot

Nevim o jakem vyzirani slotu je rec...
Na vetsine hubu za to bany nejsou (to by dal jen velmi stupidni admin)
A vyhoda toho je ta, ze se nestahuje velky soubor jen od jednoho pomalou rychlosti, ale od vice uzivatelu naraz souctem danych rychlosti.
Byla by kravina aby se na jednoho uzivatele pouzilo vice segmentu do vice slotu kdyz rychlost by se tim jeste snizila...</HTML>
Richard: To vyzirani myslel tak, ze kdyz stahujes 5 souboru, zaberes az 50 slotu, normalne bys zabral 5 slotu, takze ubyva volnych slotu.