Skype

má z vás někdo skype? Pokud ano, jak jste spokojeni?
Mám, spokojen moc
Měla jsem, odinstalovala jsem... radši se neptejte proč... ;-)
Mno, co si budem rikat ICQ je jednoznacne lepsi...
JO. To sem taky odinstalovala :)))
no ja pouzivam odvtedy co mam internet tj: od novembra 2004
a som s nym uplne spokojny je jednoduchy, rychlejsie sa spusta ako msn....
a ked si zaplatis urcity pausal,alebo co to je mozes volat aj na pevne linky a mozno aj mobili...
takze skype urcete!
je to husty, koupil sem si USB telefon k tomu, a fér... do zahraničí jenom 0.1 EUR/min většinou... pohoda. levnější než platit telecomu 400kč paušál.
Ja som tiež so Skype spokojný. Chýba mi tam len kresliaca tabuľa. Keď si s kamošmi potrebujem rozkresliť nejaké plány, tak nemám kde. Ale ináč je super!
No Skype je dobra vec, VoIP ma urcite budoucnost, uz ted nektere telekomunikacni spolecnosti lobujou za jeho postaveni mimo zakon! Myslim, ze nekde v Kostarice, ci nekde pobliz. V USA pak za prerazeni k hlasovym sluzbam, pro nez plati odlisna pravidla. VoIP je dosud (IMO spravne) povazovano za sluzbu datovou.
A co takhle Team Speak..ten je nej na volani...
No, s TS si asi na normalni telefon jen tak nezavolas. A bez TS serveru si taky nahranej, navic Skype vyuziva p2p (+ sifrovani), takze je mozne volat odkudkoliv kamkoliv, v pohode funguje i za firewally.
Ja TS Server mam..takze pohoda...a mi si s tim volame jenom. když hrajem zapas Call of Duty..
to sem ja...: jakej mas nick na cod?
Já... !SiG!K!Ng26..jakej ty?
no skaff. hej tebe sem battlil jednou na d-day... king26 to si pamatuju
king, nehrajes na GZ? myslim ze sem tam nakyho kinga taky na d-day videl, ale je to davno, nejsem si jistej

mam tam nick Vydra_
Na komunikaci používám spíš ICQ, na posílání souborů Skype... a občas s ním i volám:)
No jo, tam sem hral, ale je to dlouho..tvoje jmeno sem videl i jinde..ted mam #[S|!|G]-[K!Ng26