TOP100

Sice nevim jestli je v diskuzi dovolena reklama(mno asi nee;), kdyztak to berte jako kritiku nebo to smaznete:)

http://top100.webzdarma.cz/
nějak tomu nerozumím, nevím co tam mám dělat.
Je to jednoduchy: Regnes stranku co mas na wz vygeneruje se ti kod s obrazkem, kterej vlozis na svuj web. Pak uz jen cekas az nekdo bude hlasovat pro tvoji stranku;)
proste stejný jako nejwebzdarmí web..
no tak zatim tam jsem asi sám... :)
Mno nak tak;) Jen doufam, ze se to vic chytne...
proc myslis ze by se to melo vic chytit? to je jako dybys založil něco jako McDonald a řikal si že to bude víc chytat :))
Ja si to nemyslim ja v to doufam:) A tak velka konkurence jako je "mekac" tady neni...;)
Ijáček: Aspoň vyhraješ:)
kurňa, nějak to furt nechápu. Kde mám vzít ten banner link a to heslo?
no máte pravdu... :) Nepřihlašujte se tam! Já chci vyhrát!
Ijáček: Pozdě! Už jsem přihlásil Radima Večeřu. Nemáš šanci! chichi :-D
Jakub: Das "Novy", tam zadas vsechny udaje + si muzes pridat vlastni banner, ktery se bude zobrazovat u tvyho odkazu. Stisknes "Odeslat" a na dalsi strance se ti objevi html kod i s obrazkem. Ten kod prepises nebo pouzijes CTRL+C a CTRL+V do sveho webu.
hanyZ: ja bych mu i naklik, ale to je desne slozity... pres koliksi stranek se proklikavat a navic mi zmizel ten web, pro kterej jsem chtel hlasovat.
Tonik: Imho --> http://top100.webzdarma.cz/index.php?a=rate&id=4&do=form
Chybí mi tam ten web, co mi vypálil očíčko... jak se jmenoval? :)
top100: a kde mám vzít "heslo", bez se nezaregistruju
Jaky heslo? To si tam zadas sam...
to tam můžeš taky rovnou napsat nebo si tak zhnilej?!?!
dík, už to funguje.
možná sem jenom já netáhlo, ale mohl bys tam vysvětlit co co znamená?
třeba hity in a out a unikátní a celkové, všemu nerozumím
máš tam sekci pomoc a v ní h*o
tak to tam koukej dát:-)
jo!
proste to tam nak popis... jak se zaregistrovat a co to udela, popsat statistiku - co je co a jak se dojde k tem cislum, jak se hlasuje, co je v tech tabulkach jak je seznam webu
Taky vubec nechapu, co to zobrazuje a jak to funguje. Akorat jsem pochopil, ze Radim klesl na druhe misto a to se mi vubec nelibi >:-(
uff, sem rád že nejsem sám komu to nejde do škeble
už sem myslel že mi uchází něco základního když se nikdo neptal:-)
Jasny... Takze
Statistika:

Unikátní návštěvy - Pocet zobrazeni info-buttonu(jedna se vlastne o takove pocitadlo pristupu na web) IP/24 hod

Návštěvy celkem - To sami jako unikatni navstevy jen se pocita kazdej refresh

Unikátní Hity In - (dulezite!) Kdyz kliknete na info-button a hlasujete pro web pricte se vzdy jeden hlas - o to tady jde:) pocita se vzdy jen jedna ip

Celkové Hity In - -------------------||----------------- pocita se kazdej hlas i vice z jedne ip

Unikátní Hity Out - Pri kliknuti na odkaz z hlavni stranky top100 se pricte jeden hlas

Celkové Hity Out - To same jako u predchozich prikladu

INFO BUTTON: (to jeste musim predelat :-/ )
Hit: pocet nastev
Prumerne: prumer/den
Hodnoceni: U kazdeho webu registrovaneho u top100 muzete poslat hodnoceni + komentar
Cislo v hvezdice: Poradi na top100


Omluvam se za nesrozumitelnost ale ja na psani navodu fakt nejsem:) Kdyztak se ptejte!