NEJ WEBMASTER

Vytvořil jsem na mých stránkách www.maxto.wz.cz takovou anketu která se týká webzdarma. Jde tam o zvolení největšího webmastra tohoto servru.
Jak to je myšleno nejlepší webmaster serveru?
Pokud jde o nejlepší web na WZ, tak jdeš s křížkem po funuse.
Ne o web tu nejde vyděl jsi v televizi největší ČECH, jestli jo tak je to něco takovýho.
to je v poslední době nějaký moderní hlasovat o webech a lidech webzdarma, ne?

Má se hlasovat jako čí web se mi líbí nejvíc, nebo jaké osoby na webzdarma si vážím nejvíce či ten, kdo má názory, se kterými souhlasím?
2maxto: nějak to nechápu. to tam mám napsat Miru nebo někoho jiného?
Ijáček: No hlasuješ pro toho kdo podle tebe je dobrej, ne jen co vytvoří za web ale i jak odpovída ve fóru atd....

Jakub:Hlasovat můžeš pro koho chceš (jaký koliv uživatel webzdarma)
maxto: může jich být víc?
No proč ne.
I sebe? ;)
Nenapadá mě nic rozumnějšího, než dát hlas Delovi z delabrutalewebu. Vás ano?
jaká je adresa toho delabrutalewebu?
Sebe ne ale tomu já nezabránim.
muze bejt i vic jo? tak to ja bych tam musel prihlasit vsechny co mi kdy poradily(teda jestli bych si na vsechny vzpomel)
a mám napsat jen jméno nebo i web?
Mně to nejde :( Řiká mi to něco o mailu a i když s tim slepě souhlasim, neodešlě se to :(
nejseš sama, mně to dělá TAKY
Mě to funguje a nejsem sám už mi nějaký maili přišli
Já bych to uzavřel tím, že nej. webmster jsem já a basta fidli ! (nebo fidly?)
lol aha to je jako poslat ti mail s tim kdo je podle me nej . . . sorry ale na todle nemam cas, vyresit sto moh dynamicky pres php ze se to prida rovnou:)
imho je tady nejvetsi borec milster, wtz
Ale jdi.. (smajlík nevědící jak přijmout kompliment)
Autor: Ps€uĐo (m-piskvorky.wz.cz)

:]
milster> nevěDOUcÍ, we.. :)
Nemůžeš brát jazyk jako něco statického a neforemného. Není snad jemné pookořenění mateřštiny krásné? "Jistěže je," říkáš si v duchu a mně nezbývá než souhlasit.
milster: Už sis poslal boda? Jako já si myslím, že jsi tady ten nejbombovější šupa zumpajakcip webmasér afaik. Hned bych ti taky bodík přidal. Bohužel jsem ještě nepřekonal fobii ze samočinného spouštění outlooku po kliknutí na mailto ... :'-/