<b>Jak jsem naletel na Invexu 2003</b>

<HTML>Jeden ze zdejsich temat mi pripomel Invex 2003 kde jsem naletel jedne firme jako spousta dalsich lidi, rad se s vami o tento pribeh podelim...

Minuly rok jsem tak prochazel na Invexu kdyz jsem spatril stanek jede firmy prodavajici PC s vystavenym desktopem v cernem provedeni ktere bych oznacil jako "hardcore". U toho stanku staly 3 pekne hostesky a rozdavali letaky obsahujici informace o probihajici soutezi o vystavenou sestavu.
Letak jsem si vzal, prohledl.. byla na nem fotografie sestavy se soutezni otazkou a nejaky ten text...
Videl jsem ze kazdy posila SMS rovnou od stanku a rekl si: "to jsou blbci".
Pozdeji jsem se ale znovu podival na obrazek te sestavy a rekl si: "za jednu SMS nakonec proc ne, precijen zas tolik lidi to neposle abych nemel sanci".
Podival jsem se na to nejmensi pismo dole a nasel tam ze cena 1 sms cini 50Kc, po hloupe uvaze jsem i presto SMS poslal s odpovedi...
Otazka znela:
Na cem zalezi vykon pocitace?
- a) na klavesnici
- b) na monitoru
- c) na procesoru

otazka opravdu stupidni, ale sance byla...
Dale jsem se na letaku docetl, ze vysledky losovani jsou na teletextu Novy stranka xxx nebo na jejich internetovych strankach.
Dosel jsem domu a podival se na internet zda-li jiz nejsou vyherci..
Bohuzel jsem nasel jen ofoceny letak kde ani nebyla uvedena cena za SMS... po oznaceni stranky (Ctrl+A) jsem nasel i tento udaj uplne naspodu bilym fontem na bilem pozadi :)
Inu coz... podival jsem se tedy na teletext.... stranka xxx neexistovala....

Kazdy den jsem se podival znovu na jejich page a na teletext a nic se nezmenilo...

Po 14dnech jsem znovu nasel ten letak a cetl poradne, byl to sok....
na fotografii bylo PC: s LCD monitorem, DVD vypalovackou, klavesnici, mysi, reprem 5+1, mikrofonem atd...
ale v drobnem textu co jsem ani predtim necetl stalo "sestava obsahuje:"
procesor XXX
RAM 256
HDD 20GB
klavesnici
mys
integ. zk
integ. gk
zadna zminka o monitoru a repru ani v naznaku
presne udaje o procesoru uz nevim....
byl to sok ale skoro to neslo precist tak jsem si toho predtim nevsiml...
bylo mi to divne a napsal jsem jim mail proc nemaji seznam vyhercu na webu a proc neni videt cena za SMS....
Neodepsali, za to druhy den byla cena za SMS uz ne bilou ale svetle zlutou coz bylo sotva videt natoz citelne.

Pochopil jsem....
Nebyla zadna soutez, nebylo ani vyherce... bylo jen spousta lidi co stupidne obohatili firmu.

Tento rok jsem se bohuzel na invex nedostal, takze nevim zda-li tam znovu okradali nicmene dalsi invex se po nich podivam, k tomu stanku si stoupnu a kazdemu kdo si vezme letak reknu, o jaky podvod se jedna, stejne jako si pak promluvim s odpovednou osobou z oci do oci...
Je to rok a stale me to pekne sere...
Chcete radu?
Az vam nejaka firma prodavajici PC da na invexu letak se soutezi, poslete je do prdele, usetrite zbytecne vyhozene penize.

nazev firmy uz presne nevim ale myslim ze letak jeste nekde mam.. nicmene si vzpominam ze mela v nazvu globe nebo global
pokud dohledam rad reknu presny nazev</HTML>
Invex 2005 bude přece v žáří, ne? Takže Invex 04 byl poslední.
<HTML>Jo mas pravdu uz jsem to zmenil.. dik</HTML>
to mas pech no... :)
Richard: Tak smaž i tydle dva mý příspěvky. Nedává to moc smysl :)
Dava, ja to pochopil :)
2Richard: já bych ještě změnila "Tento rok jsem se bohuzel na invex nedostal" na "Loni jsem se bohuzel na invex nedostal" ;-) protože i přes změnu názvu threadu to stále nedává moc smysl :-)
Jo, v roce 2004 byla nějaká soutěž o Vaio, pošlu SMSku, ale žádná odpověď, jak bylo na letáku uvedeno... he, to nasralo :| Chtělo by to rozpomenout se na název firmy a umístit ji na nějaký blacklist podvodníků. Ten blacklist by se mohl někam šoupnout na webzdarma a tam by byl vždycky název firmy/osoby/inzerátu (viz jiný thread) a po prokliku podrobnější popis. Zároveň by se hodilo k tomu vyrobit pořádnou google bombu (pokud to ještě funguje), aby někdo, kdo by internetem dotyčnou firmu hledal, uviděl na prvním místě nápis "POZOR NA PODVODNÍKY!" ;)
Ja mám túto istú skúsenosť so súťažou Kinder Bueno. Tiež sa posielali SMS. Ja som poslal dve. Cena bola našťastie klasickej SMS. Oboznámili ma, že odpoveď na otázku bola správna a že o víťazovi dňa mi povedia tiež cez SMS okolo 20.hod - čakal som a nič......doteraz.

- je vôbec nejaká dôveryhodná SMS súťaž?
Hoď sem adresu jejich webu....