když jsme u těch sušenek... mam jeden dotaz

Ahoj... jen mě tak napadlo, proč je na obalu Tatranek napsáno TATRANKY přestože tam je jenom jedna tatranka? no?
protože je složená z víc oplatků slepenych náplňou, hodně oplatků --> tatranky :o)
dobře... banánky v čokoládě... he?
a ty viš, z kolika banánů ta náplň je? he? dyť tam je rozmaširovanych aspoň tuna banánů, nebo že by Chiquita :o)
neni tam ani jeden banán... :) samá chemie...
tak minimálně je tam ňáky to banánovy aroma :o)
v banáncích? Ste se zbláznili? Jestli tam je jedinej banán, tak ať se propadnu do horoucích pekel...
Kdyby to aroma bylo aspoň z tý šlupky ..
v lepším případě z uhlí, v horším, radši nehádat...
prostě to je asi jen reklamní trik, aby si kupující myslel, že jich je tam víc.... ale v podstatě to je jedno, jestli tam je jedna celá tatranka nebo dvě poloviční... jsem z toho blbej....
Prostě je to pomnožné slovo, výraz Tatranka je jen zkomolenina lidí.
Podobně jako dveře a jedna dveřa :-)
IMHO je to odvazené od Tater .
Tatry (hory na Slovensku) -> Tatranky
Tatra (náklaďák) -> Tatranka

:-D
Tatra -> zahuštěné slazené mléko (BTW)
IMHO tatranky od opavie jsou shitní - Sedita Tatranky rulez!
a ví tady někdo, z čeho se vyrábi taková Margotka? ani to nechtějte vědět :o)
Ze sóji, no a co? ;-)
to Tom

to jako ta margotka je ze sóji, jo? jax na to přišel :o)
Jojo, je! Je to na ní napsaný! I když... voni toho tam vobčas píšou... :-/
milster: Svatá pravda! Opavia sux! Sedita rulz! Ty oplatky od Opavie jsou tak úžasně křehké, že už se to pomalu bojím vzít do ruky ...
Margotka je ze sóji. To vím (ale nečetl jsem složení), taky jsem se tomu kdysi divil, myslel jsem že je to na bázi čokolády. Ale čokoláda tam není (samozřejmě mimo polevu).
to na obalu napsany byt muže, ale ve skutečnosti je margotka tyčinka ze zbytků a nepovedenych kousků jinych vybranych druhů "mňamek" :o)
KleO: No, tak ať! Mně chutná :)
ale u mě vede KitKat White - limited edition <- když jsem to slyšel v reklamě, tak jsem první nevěděl, jeslti jsem se přeslech, nebo ne a pak jsem se začal válet smíchy... tyčinka - limitovaná série... humpf! :)
hanyZ:
A jak jsou ty od Opavie krémový! Při teplotě vyšší než 0°C se z nich stává nápoj! A co teprv Čoko-Tatranky! V létě naprosto nepoživatelný!
Dneska jsem snídal poprvé „Disko” s „více náplně” a marně jsem ji tam hledal. Mmch. všimli jste si, jak se naše drahé oplatkářské závody Otravia starají o naše zdraví a dietu? Postupně už téměř všechny klasické sušenky přešly na poněkud menší balení (samozřejmě ne vždy na poněkud nižší cenu...)