Nejlepší sušenky!

Ted nemyslim cookies, ale jaky susenky nejradeji chroupate?

Ja zastavam nazor, ze nejlepsi susenky na svete jsou POLOMACENE SUSENKY (MOC od 9,9kc) :)
IMHO souhlas ... :)
Polomacene s mlecnou cokoladou rulez :) Jinak taky Horalky rulez (ale míň než polomač.)

Potom taky Kinder Bueno, jestli je to sušenka :)
kdyz cookies, tak jedine pravy americky, s cokoladou

nebo taky Fidorku, ty mam zadara
Jojo, polomáčenky jsou da best:)
rejžový, karobový, mandlový... taky Marryland cookies - zásadně pouze kokosový! mmm... já mam hlad :)
Americké pravé cookies nejsou špatné, z českých taky mám trochu slabost pro polomáčené mléčné. A jinak Opavie (dneska to už tuším jsou Zlaté oplatky) s mléčnou, vanilkovou nebo citronovou náplní.
Já miluju horalky s mléčnou náplní ! IMHO maj super mléčnou chuť :D
IMHO jspo polomáčené lepší s hořkou čokoládou ;) dřív s mléčnou nebyly vůbec a taky si nikdo nestěžoval
nejlepsi jsou tartanky celocokoladovy... mnam
skaff: Ty ale jenom v zimě :)

Revealman. IMHO rulez mléčné polomáčené. Třeba si někado stěžoval, a proto je zavedli. :-D
Já nejradši citrónový. Ale už jsem je neviděl ani nepamatuju. Na Slovensku je ale ještě pořád mají.
A teď chrouéu Kritky, ale jen ty obyčejný, ty ochucený mi nechutnaj a ementálový jen zcela vyjimečně.
citronovy nesnasim jako kocka vodu. i kdyz moje kocka mela vodu rada :))
Pro upřesnění, samozřejmě jsem nemyslel Opavia Zlaté citronové, ale Citronove sušienky (taky Orange s černouškem nebyly špatný)
Zlaté Polomáčené, ty žluté s nemléčnou čokoládou rulez, wtz.
A ty modré s mláčnou čokoládou rulez taky.
Tatranky a Horalky ale ne ty po... Opavia....nejlepší jsou Sedita
Vítej do klubu odpůrců "Tatranek" od Opavie!
mno,ja sladky moc nemusim, resp. teda spis nesmim... ale tak driv jsem mel v oblibe Zlate oplatky Opavia ...lisko-oriskove :o) mnam, hned bych si je dal :(
Heh, to je blbost. To je jako byste hlasovali o nejlepší výšku člověka a každý tvrdil, že nejlepší je ta jeho.
Každému chutná něco jiného, ne?
Ale ty polomáčené, s těma bych souhlasil. :-D
...a nejlepší je uzenej korbáčik a k tomu Müller Thurgau 2001, Víno-vín Morava, s.r.o. Mutěnice (http://www.vinovinmorava.cz/) a vy koukejte dospět! ;)
Máme dva druhy sušenek:

1. druh: Chuť sušenky vynikne nejlépe u kávičky, nebo u alkoholického nápoje s vyšším obsahem lihu, než má pivo (k tomu se sušenky moc nehodí). Ale nejlepší jsou u kávičky. U kávičky je pohodička. Nikdo vás nežene. Což je, zdá se, pro téměř 18letého Nípala radost. Miluju kávičku. Pak se hodí Florentky apod.

2. druh: Sušenka je určena pro sportovce či jiné osoby, které chtějí zbytek života strávit zdravé a v trvalé invaliditě. Bývá velká, tlustá, z jednoho kusu, z toho pramení problémy s dělením. Pivo či jiný chlast se k ní nedává, proto musí sušenka sama být přervána všelijakými stimulanty růstu a kdovíčeho ještě, aby vyrovnala účinky. Nechutná mi, asi nejsem sportovec, nebo prostě nechápu pointu. Navíc se strašně drobí a je jedno, kdo ji vyrobil.

A úplně nejlepší jsou stejně sýrové oplatky - mají zelený obal, jsou zhruba kruhové se čtvercovým vzorem a jsou položeny do takové hnědé plastové vaničky podobně jako nanukové dorty, takže nejen že se dají sníst, ale z vaničky se dá udělat provizorní pouzdro na psací potřeby apod.