Kritika podruhé

Tak se do mě znovu pustťe, udělal jsem redesign. Na kód nekoukejte, generoval ho progarm, postupně předěláväm do CSS:-), ale moc rychle to nejde. co zlepšit? změnit?

Pokud sem se zapomněl přihlásit tak ondraster.czweb.org

Jo a když mám třebas
#include <stdio.h> //hlavickovy soubor stdio.h
a chci, aby se obarvilo to // a vse za tim (a nechci to psát přímo, pomocí eregi_replace to přepisuju, na každy hlavičkový soubor nový eregi_replace), ale chci to jako #include <cosi> aby se obarvilo na zeleno, jak toho docílím? Vím, že to je nějak $text = eregi_replace ('#include <tady to nevim>', '<font color="...">#include<cosi></font>

Je to nějak [* \] ale nevím přesně jak. Může mi pls někdo HELPnout?a to samý s komentáŘem. Začíná buď // a končí na konci řádky nebo začíná /* cosi */ končí a je na víc řádků. Spíš to pochopí ty, co znají C++ na úrovni jako já (malá, hodně malá)
1. Nevím proč přes nadpis v logu je ta svislá čára.
2. Reklamu dolů.
3. Nadpisy sekcí (Kampak, Řvoutek ...) jsou moc malé a taky bych je svisle vystředil.
4. Menu je hodně odfáknuté (škaredé ale hlavně hodně malé).
5. Písmo na jednu stranu extrémně malé a pak zase extrémně velké.

>> Dnes si vytvoříme užitečný prográmek, který nám vypočítá plochu a obvod kruhu...
To je opravdu užitečný program ... :-O
já mám reklamu dolu, ale ona se dává nahoru...
vysvětlení: v souboru page.php mam "template" a akorát se zapisuje do toho ten archív a samotný úvod. Ale reklama so prostě nevloží do <?php $page = 'stranka<br> WZ REKLAMA' ale vloží se do indexu, tak to jaksi nefunguje...