Jaka je eBanka? mate u ni ucet?

Nazdar,
mam v planu prejit na eBanku jelikoz KB mi zere neskutecne penize..
Mate u eBanky nekdo ucet? Jake s ni mate zkusenosti a jake jsou poplatky?
(cist to z ceniku je na tyden, zajima me realna sazba)
Jak je to s bankomaty, pobockami, inkasem, internetovym rozhranim?

Diky moc
Co já vím, tak když ti tam bude chodit minimálně 15 litrů měsíčně, tak žádné poplatky se tě týkat nebudou.
<HTML>Jo, to je z reklamy...
Ale realita je urcite nekde trosku jinde</HTML>
IMHO ne. Já jsem u GE a tam jsou poplatky jak svi*ě a přitom tohle na západě neexistuje, aby se u banky vedly poplatky za vedení účtu a tímhle právě eBanka konkuruje.
<HTML>Ano to je informace take z televize :)
Ale ja chci neco z praxe....
KB taky v TV nerika ze uctuje 700Kc za vedeni karty, ale za to se vychlouba kde cim.</HTML>
Přece v TV nebudou ukazovat svoje mínusy, kampak by to pak z jejich strany vedlo?
<HTML>K uprimnosti ;)</HTML>
<HTML>Jen pro zajimavost platim KB za rok prumerne 2570Kc a z uroku mam 216Kc.
Internetove bankovnictvi je mozne jen v IE a pro zrizeni inkasa musim do banky.</HTML>
To je stejný jako když je na Primě reklama s Horstem a tím jeho mixérem, co rozemele beton na prášek. Člověk se musí tlemit, když to vidí.
<HTML>Ty mas ucet u koho?</HTML>
Richard:

Autor: blahapet (blahapet.wz.cz)
Datum: 11. 06. 2005 23:23

IMHO ne. Já jsem u GE ...
S KB také máme negativní zkušenosti a proto jsme přešli k Raifeissenu, tam je to zatím optimální.
dokad jsem byl student, tak byla celkem dobra ceska sporitelna ale ted mi nasadily poplatky a nestiham koukat jak mi odecitaj
No podle reklam to musí u eB být ráj na zemi :-)
Neverte reklame na eBanku. Sice kecaj, ze nic nemusis platit, ale realita je takova, ze tam platis nejake penizky. Kdysi jsem videl v novinach testy bankovnich uctu a eBanka rozhodne nebyla lepsi, spise nekde uprostred. Kdo je lepsi uz nevim.

Ja jsem u CS s programem Student+ (bez mesicnich poplatku, zdarma karta, iBanking, teleBenking, ...). Mesicne platim tak 30 korun za ucetni blbosti (posta, vyber, prevody, polozky). Cekam az me vyhodi ze skoly. To pak dopadnu jako spook :)
S bankama nemám zkůšo, ale (j)ebanka je sice bez paušálu, ale za každý peníze, který frčej účtem, se platí nějaký procento. To otcovi Česká Spořitelna moc nedělá - měsíčně ho účet stojí cca 100 Kč, u ebanky by to bylo skoro desetkrát tolik.
Hm a já doufala, že se tu snad něco dovím. Snad později. Já osobně mám ČS a jsem spokojená, protože služby jako Internetbanking apod. nevyužívám, takže ani nevím, jak jsou kvalitní ;-). Ale přítel by z ČS rád odešel, taky právě k e-bance, a to hlavně proto, že mu vadí, že nemůže provádět rychle transakce, kdežto jeho kolega, který má e-banku, jen pošle sms a během chvilky má zpět hlášku, že transakce proběhla. Navíc mému příteli chodí výplata dost pozdě po odeslání z práce.
2Tomík: já mám u ČS běžný účet a platím celkem 60-70kč za všechno vč. vedení kontokorentu. Nejvíc mi to naskáče za výběry z bankomatu. Přítel má u ČS Výhodný program a teď platil za tyhle věci dokonce míň jak já...
IMHO to s eBankou nebude takový ráj. Sice třeba neplatíš za vedení účtu, ale oni to z tebe dostanou jinak. Ale dostanou. :)
Quinix:
nedostanou, ne-do-sta-nou
:-)
Pánové, vy máte problémy :D:D:D
Bajda: Taky to na tebe jednou přijde, neboj.