Čeština do Photoshopu 9

Zdravím :-)
Nevíte někdo o češtině na Adobe Photoshop 9 ?
Rád bych si v něm udělal nějakou tu grafiku, ale v AJ se v tom absolutně neorientuju :(
ona je už devítka?
:D
Ehm je :-)
Hmmmm, já nevím, ale mám pocit, že čeština se zvlášť nedává. Pokud prodejce nabízí i českou verzi, zkus výměnu, či koupi české verze. Jinak máš asi docela smůlu. Neříkej však, že v AJ je to nepřehledný. Nepřehledný je to v japonštině, ale ovládá se to úplně stejně.
<HTML>Jestli myslis Adobe Photoshop CS2 tak to je co vim neoficialne nazvana 8.0.
Verze 9 neni.</HTML>
Jaká je? Je tam něco obzvlášt-supr-vychytávkovýho, kulivá čemu by si jí člověk měl shánět?
bajda: vidíš, měl jsem pravdu, že devítka není.
No jo no, ale treba ji tam maj takhle napsanou -
http://www.softlinks.ru/files/f5859.php
a cestina do osmičky ?
No ..
Já jsem to viděl u kámoše - tj nevim.
Koukal jsem se a Photoshop 8 ma 200Mb a Photoshop 9 400Mb (tu co tam píšou )
Aspon takhle to povida Kazaa ..
<HTML>To ale neni verze 9, je to 8 s teoreticky spoustou doplnku...
Podivej se na adobe.com</HTML>
<HTML>BTW Nipal ma pravdu do photoshopu se language pack nedela... vychazi lokalizovana verze ve vetsine zemi a bylo by to k nicemu... CZ verze 8 uz je davno na trhu</HTML>
Njn, jenže ja mam osmičku anglickou :((
To se neda opravdu nic dělat ? :((
myslim že ne, ja mam českej Photoshop 7.0 CE a taky sem pretim hledal cestinu ale ta je v instalaci. takže zapínej StrongDC :)
Problem je v tom, že ja už sosám (dososávám) tu "devítku" osmičku :-!
<HTML>Blbost, sorry za desinformace...
Takze...
Posledni CZ verzi je Photoshop CE 7.0
Ty dalsi uz nejsou ani 8.0 CE ani 9.0 CE ale CS a CS2
A podle informaci co jsem dostal na ne ani CZ lokalizace vydana nebude</HTML>
Já nevím, ale se sedmičkou jsem naprosto spokojenej. Spíš by mě zajímalo, jestli k ní existuje nějaká podrobná literatura, co s tím vším jde úplně dělat. Dvě knížky sice doma mám, ale není tam tolik vychytávek.
Existuje asi 700 stránková bichle. Zatím jsem neměla odvahu jí otevřít (půjčit si jí od kámoše), takže všechno vymejšlim způsobem pokus-omyl...
Posledni CZ verzi je Photoshop CE 7.0 >> pekna hovadina ;)

Mám Adobe Photoshop CS normálně lokalizovanej do češtiny (jako nemyslím že tam mám češtinu ale prostě lokalizované)
Revealman : to teda nechápu. Tak je to v CZ nebo ne ? :D
až si jí "koupim", tak spustim Resource Hacker a překládám... takhle sem začal dělat CZ k Flashi MX, ale potom sem sehnal MX2004...
jj vážně je ... Sosni o někde na DC++ (jako celej ten Photoshop)
ok šéfové :-)
Ty me dostavas Bajdo, nerikej mi, ze tomu nerozumis, kde se to anglinu ucis nebo ucil...