Reklama? Ubožáci! PODRUHÉ

Vidím, že jsem podráždil lva v kleci. Takže těm, co si z mého vytáhli jen své... po nikom nic nežádám. Píšu tam snad "že požaduji náhradu"? Tahle věta by mě nikdy nenapadla. Dále k částce. Nikdo mě neplatí denně. Jak jsem psal, jedná se o 14ti denní registraci na serveru, který je podporován konsorcii a magnáty ze Sillicon Valley. To na vysvětlenou těm, kdo se ptají "zajímalo by mě, kdo ti dává 1500Kč denně". Lidi, co se zajímají o počítače, vědí, ci je Sillicon Valley. Ze 14ti denní registrace uplynulo 10 dní. Výpadek na wz.cz trvá šestý den. Abych uspěl, je samozřejmě podmínka, aby stránky byly přístupné a aktualizované. Teprve po vypršení 14 dnů registrace bude zaslan šek na 14x$50. Můžete být klidní, už teď je jasné, že nedostanu nic. Prostě jsem se zaregistroval ve špatnou dobu. Smůla. A ti, co nevěří, že nic takového neexistuje...nestačí jen surfovat po chatech a cheatech, je dobré se zajímat, jak "prodat" své znalosti.
Ehm, když to je šek na 14x$50 za 14 dní, tak je to vlastně 50$ za každý den, takže 50$ denně, jenom až poté, co uplyne 14denní lhůta.