Reklama? Ubožáci! PODRUHÉ - to: Miro (admin)

Rozhodně nezkouším, co vydržíš. Nepsal jsem nic o tom, že "požaduji náhradu". Nikdy by mě něco takového nenapadlo. Naopak budu rád, až bude vše v pořádku. Proti reklamnímu banneru taky nic nemám. Není to zátěž. Možná už naskakuje jen 1x1 gif, nezkoušel jsem, ale ráno jsem viděl plněhodnotnou reklamu. O placený hosting jsem se samozřejmě zajímal. Dokonce jsem uvažoval o vlastní doméně 2.řádu. A že by mi mohl někdo zaplatit v přepočtu 1500 Kč? Proč ne? Co znamená $50 za den pro lidi ze společností v Sillicon VAlley? Mám svou prezentaci, která má k této oblasti dost blízko. Že jsem na netu objevil tuhle nabídku, bylo dílem náhody a pozorného zajímání se o problematiku. Jen mě zarazilo, kolik lidí vytočilo právě těch 1500 Kč. Nikdo jim nebrání, aby taky něco podobného zkusili. Je snad zločin, prezentovat na freewebu něco, co druzí ohodnotí jinak, než hlasování do nějaké ankety? V době, kdy jsem stránky otvíral, jsem neměl o této možnosti ani páru.

Zdar a sílu.
squale
<HTML>> ale ráno jsem viděl plněhodnotnou reklamu

zvlastni, nechci rikat, ze nemas pravdu, ale:
# ll ad.cgi
-rwxr-xr-x 1 mira mira 3755 lis 28 18:12 ad.cgi*

(fakt mi ale o to vubec nejde, co taky tady vlastne resime ?)

> Co znamená $50 za den pro lidi ze společností v Sillicon VAlley?

vubec to nesleduju, ale pripada mi to prinejmensim zvlastni ... v tehle po-internetohoreckove dobe, ale jestli nekdo dava tak ber :)

> Je snad zločin, prezentovat na freewebu něco, co druzí ohodnotí jinak,
> než hla ...

to je to posledni co by mi vadilo
stejne tak mi nevadi .... ne - primo vitam kritiku, ale musi to byt kritika jaksi ... relevantni</HTML>
psal to vcera .. a vcera rano tam ta reklama este byla .. takze pravdu ma :]

ale fakt to moc rozebirate .. uz to nereste a dete delat neco uzitecnejsiho .. treba hrat piskvorky :]