Reklama? Ubožáci! NAPOSLEDY - odpovědi lidem

Podmínky wz jsem si samozřejmě při registraci přečetl. Bod 7 je jak ulitý na tenhle případ. Respektuji to, můj problém.
to The Root: přečetl jsem si tvé příspěvky v u jiných - umíš se vyjadřovat bez nadávek a vulgárností???
to Pepa: neinkasuju $50 za den, zkus si přečíst celé mé příspěvky, ne jen ty cifry
to Motl: konsorcium a maganti firem v Sillicon Valley, kteri vyhlasili "soutez" s weby o teto oblasti, kam San Jose spada
to Azmodan: nic po nikom nechci, nejsem naivka, ze stranek nemam nic, stranky byly funkcni davno pred touto "soutezi", je zlocin nechat si ohodnotit sve stranky vice nez stupidnimi anketami??? stydim se, ze jsem dokazal proniknout mezi svetove weby...
to X: další, co čte jen to, co se mu hodí...přečti si to pořádně
to TombStone: ani jednou jsem se nezminil, ze chci zrusit reklamni bannery, pouze vypnout v nouzovem stalo...coz se take stalo
to JBS: rejpalci, co se nudí, pročítají příspěvky a na každý odpoví, byť jsou mimo mísu. zklamu tě, data mám uchovaná ve svém kompu, pokud se to lidem od wz nepodaří zachránit, já plakat nad rozlitým mlíkem nebudu. Z toho plyne, že nejsem nervní...

VŠEM: Děkuji všem za jakékoliv reakce. Zkuste se na věc podívat z mé strany. Na stránkách jsem pracoval dlouho a ještě budu. Že se na wz neudělalo serveru dobře, smůla. A že jsem ze svých stránek vytěžil více než někdo jiný, moje plus. KAŽDÝ MÁ PŘÍLEŽITOST SI SVOU PRÁCI NECHAT OHODNOTIT.

Nazdar!
Ja mluvim tak jak mluvim a nehodlam na tom nic menit!
Dobrá, i když za to inkasuješ $50 ne denně, tak si to dej na web, kde Ti případný ušlý zisk proplatěj.
kazdej tu pise co si mysli, ale ja nechapu co takovy profesioanlni webmasteri typu squale pohledavaj na freewebhostu :)