Prosím o kritiku stránek

Rekněte mi co se vám nelíbí/líbí a co by se dalo zlepšit.
www.beda.unas.cz
Předem díky za váš drahocený čas
Podle mě moc pěkné, nemám k tomu moc co dodat ;o)
Líbí se mi ten přechod v hlavičce stránky a celkově stránka působí "čistě", ačkoliv na mě možná až moc temně :o)

Teď tedy pár menších připomínek:
1) Vidím, že styl psaní není konvenční, ale i tak bych změnil ten nápis pod fotkou z galerie: ,,kliknutím ho uvidíte velký" :-D Nejen, že se jedná o fotku a mluví se o ní jako o něm, ale je to jako pěst na oko. Mnohem radši bych tam viděl klasické: ,,Klikněte pro zvětšení" nebo tak nějak

2)V sekci internet a webdesign, je u článku odkaz na více. má ale docela nepřirozenou velikost, možná slouží jako odstavení toho panelu pod ním, ale vypdá to divně

3)občas mi připadá, že je tam použito až moc barev. možná je to jenom subjektivní nebo je to kvůli tomuhornímu obrázku, každopádně to ber jenom jako okrajovu poznámku k zamyšlení :o)

jinak fajn ;o)
Teď jsem si uvědomil, že ztěch barev to bude spíš asi jen ta žlutá, která mi tam připadá taková "agresivní". To bys možná ještě mohl zkusit vylepšit s nějakou jemnější barvou.

A pak ještě trochu víc nebo výrazněji oddělit příspěvky v knize návštěv, jsou tam na sobě moc namačkané.

To je asi vše :o)
Snad mě neukamenujete :-D, ale ještě bych nad ten nadpis dal nějaký absolute div nebo průhledný obrázek, jako odkaz zpět na hlavní stránku ;o)
Ta úvodní stránka je dlouhá jako 14 dní před výplatou. Na delší túru jsem neměl odvahu.
Eagleeye>> dík moc, většinu cos radil sem opravil, nějak mi to všechno ušlo, teď to díky tobě vypadá líp.
S těma barvama neim no, zkusim to.

Josef>> no občas mam trochu problém se vymáčknout a trvá mi to půl stránky ;-) budu se muset naučit psát stručnějc bez zbytečnýho balastu
Nádherná hlavička, fakt super fotka...
Souhlasim s počtem - laděním - barev. Nějak je toho moc... :-/ Jinak je to ale naprosto SUPER :)
jako pěkný, ale ten hover i připadá dost divokej, měnič stylů sem nějak nepocopil a nějak moc se to podobá http://www.hvezdnaskupina.wz.cz/ jinak to pozadí ketrý se pořád zesvětluje mi tam moc neštimuje, ale budíïž...

musim pochválit fotky! fakt super!
Díky všem za chválu
Měnič stylů je tam zatim fakt na dvě věci, když tam zatim je jen jeden styl, ale snad brzo přibude aspoň jeden další
http://www.hvezdnaskupina.wz.cz se to podobá dost, je to skoro stejný jako jeden z volitelnejch stylů na Hvězdný skupině(ale zevnitř to je úplně jiný, jen to podobně vypadá)
Na Hvězdný skupině se ho chystám v nejbližší době smazat, nějak sem se k tomu eště nedostal, zbydou tam pak další styly, takže by to nemělo moc vadit