Strašně divný věci...shoda náhod?

Na maminčiny narozky na mě zvonil v 8:00 bejvales spolužák ze ZŠ, odpoledne druhej bejvalej spolužák, druhej den mě na ICQ otravoval nějakej kluk, co psal o oper. systémech, tak sem ho dal do ignoru a okamžitě mě otravovala nějaká holka, co psala anglicky že je z Ukrajiny - vzpoměl sem si na Pakemonu na ten virus, ta taky říkala že je z Ukrajiny a tak sem ju dal taky do ignoru a třetí den - dneska mě na icq zase někdo otravoval, dal sem ho zas do ignoru a pak mě přišly 2 e-maily od webzdarma za registrování 2 účtů... bylo tam jejich heslo a jméno....
Co se to děje sakra! Shoda náhod? Bo se na mě domluvil celej svět? Mám se jít voběsit? Já vim, že tomu nebudete věřit... já tomu taky nevěřim, ale je to vážně tak!
Po slovensky: čo sa všeci posrali alabo čo?
Smyšlenka, jak to asi bylo v zákulisí:

7:55 - Hele, prozvoň Astronoma, ať má radost, dyk jeho máma má narozky!
...
odpoledne - Hele, nedaří se mi ho sehnat a mi už došel kredit. Prozvonil bys ho?
...
Hele, on je online, takže nemusím prozvánět, napíšu mu o nějakým OS rovnou :)))
Sakra, on mě hodil do ignore, ještě že mám tu kamarádku z Ukrajiny.
...
Zkouším jiný účet a opět ho otravuju, dal mě do ignore. No to mě poser, asi na něj přesměruju pár mailů z WZ.

Jak vidíš, za tím vším by mohl úplně v klidu být jeden a týž člověk - spokojený? :))) Mi se dějou takový věci často... týden nic a najednou zrovna deset lidí chce s něčím pomoct apod. Přes prázdniny asi nechám komunikaci vyplou ;)
"Mám se jít voběsit?"

kdyz chces . . .
Ale no tak... jsme demokratická země a tak se ve věci věšení udělá referendum! :)
Tyjo, astronom, tvoje starosti bych chtěl mít. Si představ jinou situaci.
Na účet ti chodí výplata (vezměme příklad, ať se to dobře počítá) 10000 Kč. Na účtu máš platební příkaz na 5000 za různé capiny typu spoření, důchodové pojištění atd. Pak zaplatíš 1000 za telefony, 2000 projíš. Teď si musíš koupit jízdenky, do toho se ti doma pokakne pračka, pak sousedovy škrábneš auto, v garáži ti spadne strop (naštěstí tam nebylo auto). Tak to spočítáš a vyjde ti, že máš na účtu -6000, to je teprve na mašlu...
ha....Tak to teda jo...
A víte, co jsem eště zjistil? ten první den měla narozky mamka, ten druhej teta a ten třetí babička.... no není to už ale fakt moc divný?
Teď už jenom čekám, co se stane dnes...
omg, to je fakt divné a jindy sis toho ještě nevšímnul?
ROFL
Ne...nikdy jindy se to nestalo.....
( říká se ROTFL )....
Ne, já členy ze zkratek vypouštím....
btw, pokud se to nikdy jindy nestalo, tak to se tvá teta potom musela narodit letos, ne?
ale ty náhody bo co to bylo!
Co se stane dnes? Dnes se oběsíš! :)
To je dost možný....už sem myslel, že dneska mě zas překvapí internet, ale naštěstí se na poslední chvíli rozběhl....
>>( říká se ROTFL )....

to se zaprvy nerika a zadruhy je to rofl
ROTFL!A NESER!
to je demence takhle poránu
Astronom, A NESER, to je co za zkratku? To neznám.
Nekvalifikovaný E-kokot Sociál Enormních Rozměrů
To je ale ošklivá zkratka....
Marku, kdybys radši googloval místo dotazů:

http://www.google.com/search?hl=cs&q=define%3ANESER&btnG=Vyhledat+Googlem&lr=

Já si myslím, že je to vysvětlené více než dostačujícně.
http://startup.iamnotageek.com/srch-Microsoft%20Neser%20Experience.html - tahle stránka má velice dobrý titulek :)))
A od té doby mě furt otravujou anglický mejly a nějací cizinci na ICQ.....
Mě magoři a roboti na icq otravují denně a nepíšu to o tom, podíl spamu v mé poště je taky asi 80%, ale v M2 to s 99,5% úspěšností filtruju...
Roboti na ICQ jsou na mě krátcí od doby co mám jeden plugin pro Mirandu. Často se mě lidi co mi píšou na icq ptají co to mám za super plugin pro ICQ a když jim řeknu že to není pro ICQ ale pro Mirandu, tak jim zklapne čelist. Opensource má své výhody...