Bez internetu a PC (či jiného compu)?

Hele závisláci, když budete třeba 3 dny bez compu, netu a podobných nesmyslů. Co to s váma udělá? Budete nervózní? Bude vám to jedno? Zkoušeli jste to někdy? Co vy na to?
Já bych se z toho psichicky zhroutil, poňevadž teď upravuju stránky, a kdybych to do srpna nestih, tak by mě asi mý bívalí spolužáci umlátili k smrti.... já jim furt říkal jak budou ty stránky bezva a že v srpnu budou na netu......
V sobotu odjíždím na týden k Rendlíčku (Vysočina). Počítač mi na dovolené nikdy nescházel, alternativní zábavou je mariáš, čmárání papírů, luštění osmisměrek (a nově asi i Sudoku), různé výlety kolem a Český Rozhlas 2 Praha, snad jej tam chytím. Počítač mám na doma a Internet se beze mě ten týden obejde.
Já teď budu víc jak 14 dnů bez pc. A nijak mi to nebude vadit. A pokud by se mně náhodou zastesklo, Frozen Bubble v mobilu mě dokonale zabaví :-D
Nípal, s těma kartama jsem si vzpomněl. Jezdíme na pánskou jízdu do Chorvatska. Std zábava je sezení ve stínu olivy a hraní karet. Jednou se tam přimotala jakási baba z ČR a pravila: "Chlapci, víte, že tam (ukázala) je moře?", odpovědí bylo "Víte, proč jezdíme bez ženských? Aby nám neukazovaly, kde je moře!" a hráli jsme dál... Už se pak s náma nebavila. Chvála bohu (nebo čemu to).

Já osobně bych byl po měsíci abstinence malinko nervózní a pak by mě to asi přešlo a vystačil bych si s klackem na opékání špekáčku... (velmi oblíbená zábava)
Hm já teď byl na 12 dní na Fuerteventuře (Kanárské ostrovy) a byl sem tak zoufalej, že sem dal 4 eura za hodinu internetu ;-). Ale jenom jednou ... z finančních důvodů ;-). Neměl sem skoro prachy páč sem je díky All Inclusive nepotřeboval.
Ty Marku jeden, neprovokuj! Jak já se na to těším. Takhle hrozí, že si na Tebou slibované 3 dny hodím Áčko.
ted jsem byl dvakrat za sebou na vode a na PC jsem si vzpomel jenom jednou. kdyz jsem kecal s nejakym chlapkem v hospode a vylezlo z nej ze programator
mě tejden v chorvatsku taky nevadil .. ale přiznam že sem se tam chvílema bez PC docela nudil to je tak všechno, jinak 14+ dní bez pc vlastně léčí ze závislosti :)
se mnou je to už špatný. 10 let denodenně sedím u pc. takže když jsem mimo jeho dosah, tak pořád něco mačkám na mobilu, abych se zabavil.
Kdyz nemam pc tak se neskutecne nudim a ted me cekají 3 tydny bez meho milacka, tak jsem zvedavej jestli si na to zvyknu nebo se zblázním
2Speat: no jestli je to takhle, tak by ti tvuj doktor mel predepsat notebook:-)))
Teď sem byl 5 dní na Šumavě a PC ani net mi moc nechyběli....
bejvam bez kompu i mesic a je mi to dost jedno, bejt zavislej na kompu tak bych se stydel:)
tak to já su závislák, pořád do něčeho vrtám a zkoušim něco novýho. ale kamenovat mě nemusite :oD
VydRo, že se nestydíš...!
no zatim zavislost nepocituju :)
bejt zavislej na pocitaci by me docela stvalo . . . . ale takovej mobil ,bez toho by to bylo dneska docela tezky, imho tezsi nez bez kompu:)
No, ja se spise obejdu bez mobilu, nez bez pc...... ale tak bez obojiho par dni preziju....
zrovna ted 4 dny na colours of ostrava... pocitac vubec, mobil odesel druhy den
;)
já jsem silnej závislák, bez pc teď budu muset vydžet tejden, já se zblázním....
ja se asi oiseru, potrebuju s nekym nutne mluvit na icq a ten clovek neni casto online, tak to rikam matce a ona si neuveritelne pomalu prohlizi neuveritelny kraviny nan¨netu,. ja sem tak nervozni ze bych si ukousal prsty..... ja nemuzu bejt bez compu dyl nez 2dny. proste ten pocit zee mam 100000mailu a icq na vyrizeni me depta,.,.,.,, ja asi ted rozeskam klavesnici
No vidíš, já si musím odjet od kompu na týden, pak budu týden u něj a pak zase 14 dní pryč. No, ještě že dneska mám ty narozky (viz můj "blog").
nevim,nevim
ja sem jednou bil bez netu 3 dny a mel sem apstak ale v patek sem prijel z tabora po 15 dnech a no no moc sem nemel radost ale asi tech 10 dni to slo pak sem to nemoch vydrzet
Bohuzel musim sedet denne cca 16h u pc, takze bych se bez nej obesel mooc rad, kdyby to slo....
Když bych neměla kompa a net doma, tak by mi to určitě chybělo, a to už první den a velmi výrazně. Někde na dovolený je to ale jiný - tam se mi po moderní technologii ani nezasteskne... Nedávno jsem dokonce vydržela na výletě 4 dny bez mobilu, a ani mi nechyběl...