Počítadlo návštevníkov

Mate uz na svojich strankach pocitadlo navstevnikov? Este nie? Tak vyskusajte moje pocitadlo navstevnikov na adrese : http://thebest.webz.cz
Pocitadlo je uplne free, takze sa staci len zaregistrovat. K dispozicii mate aj kompletne statistiky.
P.S. - Budem velmi rad, ked mi napisete aj nejaku kritiku. :-)
Má nějaké výhody proti toplistu?
Hm zvláštní, na tohle jsem už reagoval, ale nemůžu to najít.
Má reakce měla dvě části,
1. proč používat tohle a ne přímo toplist?
2. není ti trapné okopírovat design toplistu (jen šedý místo modrého)?
Navíc je to slovensky, když už chceš dělat nástroj, který by měl sloužit uživatelům ne českém webu, tak by to mělo být česky..... imho... ale stejně je to hnusné kopírování, to se nezmůžeš na vlastní vzhled?
Je to dobrý, ale přijde mi to zbytečný..
A) Mělo by to být v češtině
B) Když to dam na stránku tak se mi zobrazí rámeek a uvnitř křížek
C) Je to okopírované
D) Je to zbytečné
Pre vsetkych cechov ... Poznam Minimalne 20 slovenskych stranok na ktorych je pocitadlo z toplistu a pravdupovediac je to dost na hovno ceske veci na slovenskych strankach a to nehovorim o tom ze aj neaky free guestbook po slovensky by bodol. Mne sa to paci :) je to dobre aj ked napodobenina toplistu
No dobře Miki, ale podle tvé teorie, že české věci nemají co dělat na slovenských stránkách logicky ani slovenské věci nemají co dělat na českých stránkách.
A tohle je webzdarma.cz, nikoliv webzdarma.sk.
Takže asi tak, podle tvé teorie ;-)

A ukradení designu je jiná věc.
Miki asi preto ze slovaci su velmi lenivy aby daco take ako je wz spravili a toto je najlepsi freeweb aky poznam ... ten desing si mohol odpustit to je pravda ;) ale zasa celkom to z tyni ceskymi vecami tak neje keby bolo takych aj slovenskych ale ak chcem mat guestbook alebo chat po slovensky tak mi neostava nic ine ako zacat sa ucit PHP
Miki: ale proč, dyť ti stačí si stáhnout nějaký hotový guestbook a přeložit si ho, ne? Imho tam toho na přeložení tolik nebude.... tak odhadem v proměrném guestbooku bude okolo 20 slov, ne?
třeba tady: http://www.mylittlehomepage.net/ (ten gb)