(asi) registry

Mám jeden problém. Prednedávnom som som si stahoval nejake blbosti do pc, a asi vtedy sa mi to tam dostalo. Skoro vzdy ked zapnem IE, tak tam nemam adresu about:blank, ale: http://best-search.cc/index.php?v=6&aff=8767265. Ked ju zmenim v nastaveniach spet na about:blank a resetnem pc, tak to tam ostane. Tak som zacal hladat probôem. Presiel som win.ini/run, tam to nebolo. Skusil som si tez prejst Registry: HKLM/Software/Mrkvo$oft/Current Version/Run,RunServices,Run... Problem som neviriesil. Nieje tam nic, co by tam nemalo byt. Vie mi nekdo povedat, kde by to mohlo byt? Asi nejaky neznamy kluc v registroch, co spusta .exe program.
stáhni si program HiJackThis, eviduje všechny spuštěné programy. ne jako win, ty ti toho půlku neukážou. z toho zjistíš co běží špatně...
Marek: Skutečný plnohodnotný Windows ukážou všechny procesy, ty ubohé nástavby DOSu pochopitelně nikoliv.

Jo, buďto HiJackThis, ale něco svede i klasika AdAware či SpyBot Search & Destroy
Podle mě je to dobře-zle napsaná aplikace, takže registrovaná v systému bude, jen se neví, co s tím. Říká se, že stačí smazat celou větev Internet Explorer, ale pozor, neměl jsem možnost to vyzkoušet.
Na google.com bývaly nějaké odinstalátory, asi bude dobré použít k hledání best-search.cc, protože těch potvor je víc.
Já se tím setkal ještě na w98 a tam jsem to nakonec řešil formatem disku a zálohou systému. :(
nípal: jasně, ale jak je ukončit? klasickej správce úloh je slabej kalibr a toho mocnýho (jak to říct jinak?) zas neumí spustit každej...

jinak automatika na webu u hijckthis ti řekne co je co...
na to je spousta programů, ja teda používám procdump32, kromě toho že umí killnout proces tak i unpack, rebuilder atd
No.. já už jsem se s tím taky jednou setkal....
Je možný, že chytl do počítače spyware virus..
Na to je nejlepší Spybot Search and Destory
http://www.stahuj.cz/internet_a_site/bezpecnost/ostatni/spybotsearchanddestroy/
jde tam i českej a slovenskej jazyk.
mě by zajímalo co to ten spyware virus je...

to ja jako tvrdit že máš doma skříňovej šuplík, stolní notebook, propisovací mikrotužku, disketovou ROM mechaniku, dveřní okno, stropní podlahu...

podobné věci, ale bohužel rozdílné...