připomínky k webu...

dneska mě chytil takovej nějakej záchvat bo co a udělal jsem web jedné fajn hry...

http://www.civ.webz.cz/

spíš než hodnocení (taková beta verze, spíš gama teda) bych chtěl nějaké připomínky... dík

Marek
...tak asi nic, přešel sem na beta verzi, ale je to takový suchý, chtělo by to trošku grafiku ale nějak mě nenapadá co....
já žádné připomínky nemám, jen to že nejde v downloadu stáhnout ta hra Civilization... celkem mě zajímalo co to je.. a najednou 404... sprav to prosím
aha, ok dík za report...

opraveno....
nz.. možná bych měl ještě jednu připomínk to menu se tam celkem ztrácí.. takže bych ho zvýraznil!
no trošku sem to zvětšil.... :)
hmm, ale já myslel třeba jiná barva nebo pismo nebo tak něco.. nebo to dát do <div>u a dát tomu jíné pozadí a ohraničení... třeba.. ale je to jen na tobě jak si to uděláš je to tvuj web.. ale je pravda že by se to mělo nějak oddělat graficky jak si sám psal!
jj, ale nevim jak... pozadí by mělo zůstat černý kvůli logu... a pak ale nevim jak s tim hejbat...

prostě nevim jak udělat nějakej solidní černej design... :(
aha, tak to jo no.. to je vždycky nejtěžší dostat nápad, a pak to realizovat ale pak už seš v pohodě když víš na to!
nevíte někdo o nějakém fajn webu (černej) pro inspiraci?
gamezone.cz :D