Síťovka a CD-ROM(RW)

No, jsem zpět a problémy také... CD-RWčko nic, nejde nainstalovat ani po nainstalovani UDF-Readera. Zkusil jsem to vypnout a zapnout v MS-DOSu (Restart to MS-DOS) a tam mi šla... ja bych se na to.... tedkon zkouším rozjet síťovku. Nevíte někdo, jak donutit Win95, aby jí našly jako HW? kabel připojim, svítí zelený světýlko (oranžový je asi průtok dat). Driver (snad) najdu. Je to firma SMC a model EtherEZ 4068 s 10Mbps. Napadlo mě tam sehnat ovladač a dát jako Nový síťový adaptér, Z diskety... Zkusím, ozvu se

Pokud někdo můžete, zkuste najít ovladač na tu síťárnu.. na to číslo ji nemůžu na osvědčenym serveru najít a na ofišl stránkách taky ne:(
prave sem zjistil, ze to je asi model 8416 nebo 8416BT, ovladac mam na to prvni, snad este dneska zkusim...
Win95? Hmmm... Skus si dat aspon 98.
mam 270MB HDD, z toho mi zabíraly asi 260MB a navíc mam jenom 66MHz procák a jenom 32MB RAMky (100MHz procák mi nejede, zkusím sehnat novej BIák a trošku overclocknout;))
čoveče to spíš zajít na brigádu a malinko upgradovat... tohle vypadá na pěkný psycho, divila bych se kdyby se ti nakonec podařilo ;-)
no, CD-ROMka mi jela (jiná, ta 4x, ta ted nejede) v miniWin98(rozšíření DOSu7.10) a myslimže tam jela i ta CD-RWčková... nevim, jak je to možný.... sitovka možná pojede, ale musim až po 21:00, jinak kdyby to bratr viděl, tak by měl keců jak cyp (už teď měl, proč to tam dávám, když internet je na tom našem P III atd...)
možná by mohl mít někdo otźku: proč se s tim "vy víte co" a nevyhodim jí? Odpověď: Bo tenhle komp je můj, kterej sem si již tunil (novej case, zdroj, paměť, procák, grafika, FDD, HDD atd...)
čéče, když jsem tuhle sháněl co nejmenší disk, tak jsem sehnal 2GB a chtěli po mě za to asi 150 Kč. Procák tak 200 MHz by se za podobné háky dal taky splašit. Nehledě na to, že celé sestavy s 200 MHz procákem už se taky kolem těch 500 Kč dají sehnat....