Váš známý astronom už mě celkem se..

Vzhledem k jeho věku chápu jeho nadšení pro tvorbu webu ale s těmi otázkami k html by měl trošku šetřit.-(zkus si nejdřív přečíst jakpsatweb apod. a nespolíhej na editory...
Taky si myslím. Jinak ho tu přece ale každej má 'rád', nebo se snad mýlím?
Astronom je sice podivín, ale založení tohoto tématu je imho celkem podpásovka, jak by se tobě, Marty, líbilo, kdyby tu někdo založil téma určené k tvému zesměšňování? Navíc, nevím, proč jsi téma zrovna s tímto názvem založil v době, kdy už se astronom tak týden neozval a nikoho "neotravoval"...
Džej Ár - proč asi? Zřejmě mu viditelně ty jeho otázky chybí. Zřejmě ho baví bavit se na cizí účet a když je Astronom mimo tak se nudí.
No... Po dlouhý době jsem se zase vrátil... študoval jsem zdrojáky webher, abych si na web mohl dát on-line hry.... a funguje to bezvadně... kliknete na odkaz a hra už běží.. teď jsem si řek že se tu kuknu a oznámím že výroba webu už se chýlí ke konci, a tohle témame teda celkem překvapilo...
Hlavně proto, že to má podobnej název jak s tím firefoxem....
Ale nic.. neberu to špatně....
Džej Ár: já už su na to zvyklej, takže mi to ani nevadí...
Tom: že bych ho zkusil zabavit?:-)
Nesouhlasím. Na zesměšnění Astronoma není potřeba vymýšlet extra zvláštní thread. Astronom již něco podobného ražení založil, a to dokonce několikrát – vždy se značným úspěchem.

Co se týče osobnosti Astronoma, tak není to tím, že by ho tu měl každý rád. Je prostě vítaným zpestřením jinak nudných prázdnin ;) A rada do života pro všechny: Být lamou je nevyléčitelná smrtelná choroba.
Nípal: Nechápu.... kdy? A to s tou lamou je 100% narážka na mě... to si teda nemusel...
Nípal: lama, od francouzského slova l'amateur neni nemoc...
skaff: Tak to jsi už přehnal! Chceš bleskosvodem vystřelit z toho svýho skafandru až na pluta, kterej je mimochodem vzdálenej od slunce zhruba 5 900 000 000 KM, a jeho atmosféra je velmi řídká + metan.. Pro zajímavost, ani ne za 1 sekundu by i tam umrzl. Je celej z ledu a má teplotu -230°C.
Metan mi nevadí, ostatně sám občas nějaký vyprodukuji.
no nejspiz by se ale usmazil uz na primem slunci, pak by ale pro jeho zbytky bylo Pluto prijemnym schlazenim;-)
si idiot nebo co ti je, to co napsal Nípal nademnou bylo jaksi daleko víc ehm... No ale ty si ještě dítě, ty to nepochopíš... 6ivot je tak krutý... Aneb jak by řekl punkbot: vypadni!
...a teď je otázka: mají tě raději ti, co ti nadávají a připravují tě tak na cestu trpkým životem nebo ti, co ti nenadávají a čekají, že se srazíš se skutečným životem a skončíš ve Šternberku na psychině?
Marek z Markova: Ti druzí...
Astronom: To byla řečnická otázka, tedy otázka k zamyšlení, nikoliv k zodpovězení. Zopakuji ji tedy:

Mají tě raději ti, co ti nadávají a připravují tě tak na cestu trpkým životem, nebo ti, co ti nenadávají a čekají, že se srazíš se skutečným životem a skončíš ve Šternberku na psychině?
Nípal: To byla odpověď na tu otázlku nad kterou jsem se zamýšlel, abyste to všichni věděli a abyste věděli, co mi připadá příjemný a co ne.
Zopakuji tedy: Ti druzí...
Astro: jenže uvědom si, že v dalšim životě pak nebudeš pořád sedět před monitorem, ale budeš sedět před ksichtem toho kdo tě bude urážet a ponižovat a nebude tak mírný jako my všichni dohromady, navíc ty nemáš ponětí o tom, že v realnym životě je všechno trochu jinak a nikde ne tak jak chceš ty, a taky že za pár let už nebudeš mít teplou snídani a maminku která tě utěší když zlí Nípalové na anonymním internetu se ti snaží ublížit :D, protože tě pak bude srát tvůj šéf, budě ti dávat úkoly který si budešš myslet že si nezasloužíš, nakonec jak nebudeš zvyklej na všechnej stres a tlak kolem tebe tak ti rupne v astronomovi a skončíš rozmácenej pod skálou na Šternberku, počet sebevražd se zvýší.... ber tohle jako přípravu. když nezažiješ zklamání a všechny tyhle hnusný pocity brzo, tak potom si to budeš brát víc, teď o nic nejde...
skaff: 1) škaredě se chovaj pouze lidi, kteřá chcou člověku ublížit a ne ti, co ho maj rádi.
2) každej se nemá tak špatně
3) jak víš, že nebudu inženýrem a nezaložím si firmu, kde budu šéfem
4) každej nespáchá sebevraždu
5) vím jakej je život
6) snídani si udělám sám
7) budu mít manželku
8) zlí Nípalové mi ubližovat nebudou, protože na tohle fórum nebudu chodit ( až budu všechno vědět )
9) stresovanej jsem pořád
10) můj astronom je tvrdej, to bude rozmlácená spíš ta skála
11) zklamanej už jsem byl hodněkrát a vás k tomu nepotřebuju
12) já si budu brát víc ale peněz než dostávám teď
13) právě že teď jde o dobrou pověst
14) jak víš, že nebudu sedět před monitorem v kanceláři, při vývoji elektrické elektrárny

Vystih jsem to všechno, nebo jsem na něco zapoměl?
1) jsi si jistý? existuje spousta zločinců, kteří něco provedli a pak se chovají podezřele laskavě,
2) ale dost lidí to bude, můžeš být mezi nimi
3) neví to nikdo, ale nedá se to v tvém případě předpokládat
4) viz 2)
5) nevíš… nikdo to neví, dokud jej nezažije a škola je pouze základem života – nebude to tedy nic proti tomu, co teprve přijde
6) v pořádku
7) viz bod 4)
8) viz bod 4)
9) viz bod 4)
10) nevěř tomu, fyziku už jste určitě ve škole měli. tak si představ, jakou budeš mít rychlost... a skála bývá sakra tvrdá, jinak viz bod 4)
11) čili bod 4)
12) to ale můžeš skončit ve vězení
13) o to jde každému, jenže každý někde v něčem může ulítnout
14) máš málo možností - energie z černé díry, energie z anihilace a energie z kvant. jinak už můžeš jedině vylepšovat stávající. ještě možná elektrárna z magnetismu, ale tady pro to nejsou vhodné podmínky

Ale jo, vystih' Ale Zlí Nípalové jsou v každém životě k něčemu dobří. Rád tě má ten, komu není lhostejný tvůj život a tvá budoucnost ;-)
Zlí Nípalové:Takže Zlí Nípalové nikoliv.
Ty otázky jste zodpověděli nějak blbě.
Fyziku jsme ještě nebrali, ale říkám, že můj astronom je tvrdej.
energie z černé díry u nás bude strašně malá. Magnetismus by aji šel.
Ale já to myslel jinak. Jak z toho dřív sestrojili perpetum mobile.
Já bych to dohnal až do konce, kdy by to fungovalo.
lolec
>>5) vím jakej je život
v 11? to ti o nem vypraveli braskove? pokud nebudes na smrtelne posteli, tak nemuzes vedet jakej je zivot. a i tak to bude jen subjektivni nazor

>>8) zlí Nípalové mi ubližovat nebudou, protože na tohle fórum nebudu chodit až budu všechno vědět )
tak az budes vsechno vedet, pouc cele lidstvo. snad te te vsichni pochopej a lidstvo na tom bude lip

>>10) můj astronom je tvrdej, to bude rozmlácená spíš ta skála
tak tady to zni jako by sis neco kompenzoval:-)(neboj to se casem zlepsi:-)))))

>>13) právě že teď jde o dobrou pověst
na netu? s prezdivkou Váš známý Astronom? zmenis nicka, prestanes psat tyhle nesmysli a zapres svuj soucasny web a za rok si nikdo na VzA nevzpomene


na zaver malou rejpavou
>>energie z černé díry u nás bude strašně malá
tim bych si nebyl tak jist. nezname jeste vsechny v nasi galaxii. pri dobre "konstelaci hvezd":-) muze podle STR cerna dira nicit planety pres pulku galaxii(ovsem je to jen teorie)
he he he, ten thread se zajímavě vyvíjí, jan k astrnomovu bodu číslo 8) nemyslím si, že bys někdy v životě mohl dosáhnout toho, že bys věděl všechno, to prostě není v současnosti již reálné, věda od dob Platóna již trošku pokročila... a taky i když by se ti to povedlo, tak to fórum funguje zhruba jako p2p síťe, když ti tu bylo pomoženo, tak se pak i očekává, že se pokusíš někomu pomoct...
spook: Spi podle OTR, STR neresi neinercialni soustavy.


Marty: Kdyz te nekdo (neco) na diskuznim foru sere, muzes to ignorovat, nebo napis moderatorovi. Moderator zvazi, jestli je to obtezujici, ci neni.

2all: hodne brzo jste zapomneli, ze jste taky jednou byli detmi.
A někteří jsou jimi stále ...
23k_zlobi: grrrrr!
spook: To by byla taková energie, že jakmile bysme ji zjistili, už by nebyl důvod na ni stavět elektrárnu. A neboj se. Kdyby byla nějaká strašně blízko, tak by nám to už někdo řek.
Džej Ár: A copak jsem ještě nikomu neporadil? :-D