on-line hry v .swf

fotky a obrázky tam určitě jsou, ale to je jedno, spíše k těm hrám... nepříjde ti to blbé, když takhle v podstatě "ukradneš" něčí práci a vrazíš si to bezostyšně na web? Já razím jednu zásadu: co si sám nenamaluju, nevyfotím, nenaprogramuju, nenapíšu, to si na web prostě nedám a pokud už bych náhodou chtěl dát na web něco cizího, tak řádně oznámím, že to není moje a odkaz na autora, ale to se mi zatím nestalo.... myslím..
pepe: Pošleš? :-D
Pokud je to legal.
Džej Ár: A co si asi tak myslíš, že chcu udělat!
Hehe, proč myslíš, že nemám admin sekci? se správcem nahraných obrázků a pod. ? Jak myslíš, že bych se o ten web staral? že když chcu něco upravit, že si to stáhnu, upravím a zase nahraju? Všechny články a veškerý obsah kromě pracovní složky spravuju přes admin, ale proč bych tam pouštěl cizí lidi....
VzA : je to legal, je to hymna hokejového klubu Sk Kadaň.. docela dobrá .. je to rocková písen.. ale zpívá se v ní to co se v realu neděje.. třeba Kadan zase vyhrává... ehmm tým "A" končí na 10.místě v sezoně.. a vetšinu prohrajou než vyhrajou! ale to bylo trochu od tematu,...

Podle me by ses mel zeptat toho serveru který ty hry poskytuje jestli je muzes uverejnit na svem webu!
pepe: já myslel že je to hymna ČR
Džej Ár:Já mám náhradní soubory v komplu a z toho to upravuju a dávám na web.
pepe: hmm... to zas bude web až v září. Sem o dva programy prosil jednoho pána, co je dělal, a od mě za dva tejdny ( možná pozděj ) odpověděl, že bude rád...
no, a nepříjde ti to trošku komplikované to furt překopírovávat tam a zpátky? Normálně příjdu, přihlásím se, napíšu nový článek, případně mu tam nakopu pár obrázků a je hotovo..... ale to je jedno, to admin centrum je větší část webu a neplánuju tě tam pustit, možná ti večer ukážu pár screenshotů.... teď mizím.....
Džej Ár: no jo... to jsem si chtěl taky udělat, ale neumim to...
SWF stiahnes takto:
1.) Vymazes vsetko co sa nachadza v priecinku C:/Windows/Temporary Internet Files.
2.) Otvoris stranku s hrou a pockas kym sa hra uplne nacita.
3.) V priecinku C:/Windows/Temporary Internet Files vyhladas subor xyz.swf (xyz=nazov suboru).
4.) Tento subor si skopirujes na bezpecne miesto (napr. na plochu).

HTML kod:
<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,0,0" width="100%" height="100%">
<param name="movie" value="xyz.swf"> <//-- * xyz=nazov suboru * -->
<param name="quality" value="high">
<param name="bgcolor" value="#000000">
<param name="wmode" value="transparent">
<embed src="xyz.swf" wmode="transparent" quality="high" bgcolor="#000000" width="100%" height="100%" name="menu" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">
</object>
Zorro: Jo vidiš... na temporarku jsem úplně zapoměl..... ale nevim teda jestli to mám dělat.... tady kolegové by mě za to seřvali..... a jestli je to teda legální, tak to taky nevim.... maximálně, že bych odkazoval na ty servěry s tou hrou a když by to stáhli z netu, dal bych na net to, co mám v záloze... to by šlo?
panove jen vas chci poopravit. to ze date na neco link na autora nestaci. teda pokud by na webu autora nebylo napsano ze je dana vec volne siritelna. a je slusnosti se zeptat.

2Džej Ár> musis omluvit VzA. on urcite jeste neobjevil kouzlo php a tak si zjevne nedovede predstavit vlastni administraci webu. jenze vsechno se da doucit a za par let ji bude ke svym strankam delat urcite taky;-)
Jsně, věřím, že se něco naučí, jan bysme ho měli trošku usměrňovat... a vysvětlit, že dobrá stránka není taková, kde je milion bezvýznamných javascriptů, ale taková, co má rozumný obsah a je co nejdostupnější a kvalitně udělaná a tak...
Usměrnit? Dobře, zítra si sestrojím Grätzův můstek a usměrním Astronoma z 230 střídavých. Nebo si mám sestrojit uzemnění a Astronoma uzemnit?
he he he :)
Nípal: Nech si srandiček, bo si na tebe vyrobím jednoduchej výbojovej přístroj na solární energii a se zásobárnou energie ( kondenzátorem )
V elektrotechnice nejsem tak moc pozadu. Spíš vepředu.
wau, ty budes smazit Nipala elektrikou ze solarnich clanku? to chci videt. natoc to a pak to hodna net
Energii bych teda spíše skladoval v akumulátoru, ale budiž. Já bych dal přednost přímému napojení, jen bych tvém případě zajistil, aby u tebe nedošlo někde k nějakému zkratu. Z elektrotechniky mám 1 ;)
Nípal: Neboj. Už jsem pár přístrojů vyrobil... a že to něco umí! A zkrat bych si nikdy nedovolil udělat. To táta když mi to pájel ( když jsem byl mladší, nemoh jsem pájet sám ) tak řákal. A nemělo by to být tady? Já řek že ne a on no jak myslíš. A fungovalo to. A napájení ze sítě určitě ne. Tvoje smrt bude aspoň ekologická. A k té jedničce - mám dva bráchy elektromechaniky a ti mě dost naučili. A taky nosili jedničky. A nejsem o nic horší jak oni. Akumulátor? Myslíš že jsem bohatej, nebo co? Nehodlám za tebe vyhazovat stovky!