on-line hry v .swf

Zdarec.
Poslední dobou jsem se hodně zabýval myšlenkou, že dám na svůj web on-line hry. Prohledal jsem kód webher atd. a našel jsem bezva kód.. Docela dost webů na kterejch jsem byl ( osobních ) mělo on-line hry. Ale když se kliklo na odkaz, tak jsem se dostal na webhry a další a tam byl teprv odkaz na zahrání. Když jsem v tomhle byl začátečník, střádal jsem si adresy těch her, ale jaxi mi to nešlo. Teď, jak jsem prozkoumal ten zdroják, tak mám kompletní odkazy na zahrání her. Kliknete na odkaz a nedostanete se na webhry, 1000her, mojehry a podobně. Otevře se vám nové okno a v něm hra. Ale zjistil jsem že to je jako když jsem dělal svou první stránku na swebu, kde byl 1MB místa. Nemohl jsem ´tam dát obrázky, protože by se tam nevlezly. tak jsem odkazoval na jiný weby, který ty obrázky měly. Jenže po čase z těch webů vymizely obrázky a pak i ty weby samy. Řek jsem si, že takhle to dál nejde a dal jsem si stránku na webzdarma ( jakmile jsem ho objevil ) a bylo to vyřešený. 50MB je přecejenom víc jak 1MB. No a s těma hrama je to to samý. Ne kvůli prostoru. To už vím, že to má párset kilo. Ale tím odkazem odkazuju na hry z jinýho webu. Jak si ty on-line hry můžu stáhnout? Zjistil jsem že jsou ve formátu .swf . Udělal jsem si toubor, kterej odkazuje na můj download.php na webu a cestu k souboru doplňuje textový pole. napíšu adresu souboru a on se mi ztáhne. Zkusil jsem to v IE. Tam to jde stahovat pouze z českejch serverů. V Mozille Firefox i ze zahraničních, ale v obou, když to stáhnu, tak ty zahraniční nefungujou a ty český se načítaj "z jiných webů" ( to tam nechci ) a pak se z ničeho nic seknou. No. Přžišel jsem na hodně věcí. Ale jak mám teda ty on-line hry stáhnout, když to přes download.php nejde? A jak mám těm souborům říct aby se z těch cizích serverů nenačítaly? To asi nepůjde, protože ty potřebný soubory v tom swf nejsou. Že? Poraďte prosím!
ja si dělal taky online hry na svy osobni stranky.. tahal jsem je z superhry.cz (myslim) je to v .swf ale otevírá se to v souboru .htm .. tahalo se to zazipovaný takže jsem to jen rozbalil a nahral na web.. a na mel jsem to na svym webu...
jo ale na to m superhry.cz se msuis zaregistrovat a poslat sms asi za 40kč abys to mohl tahat.. a mas to asi jen na 30 dni (s tema dnama si nejsem jistej) ale ma to nejakou lhutu do kdy muszes tahat
pepe: dík kámo. Ale to asik ne.
kdyby se to nemuselo platit...
tak ja ti nejaky ty hry poslu! nemam jich moc, a nevim jestli se ti budou libit, ale aspon neco ne?
pepe: paráda! Dík! Jo... seš tam ještě zaregistrovanej?
prave ze ne.. uz je to dlouho a ta lhuta mi vyprsela... a davat zase 40kc se mi nechce.. hele tak ja to zkomprimuju a poslu ti to na mail jo? kazda ta hra je v jedny slozce a v ty sou dalsi veci.. a jeden soubor html na ten budes odkazovat aby se ti ta har otevřela tak mmnt
mě by se hodily:
Žralok, Vexed, formule 1, milionář, yeti s těma minama, normální yeti ve sněhu, yeti jak háže na té ledové kře, yeti jak háže v létě přes houpačku ptákům, Invasion 4, ponorka, pinball, pucle, křížovka, kluzák - canyon(v orygoš. názvu), takový auto pod který si dáš výbušniny, ono vyletí a zabije mimozemšťany, nějaký pokoje( jak se máš dostat z pokoje) , minigolf, nějaký auta, volejbal a raketka jak střílí asteroidy... předpokládám že všechno nemáš... ale aspoň něco bys mohl mít...
pepe:jj... díky moc!
Pro ostatní: To ale neznamená, že mi nemůžete poradit!
no nevim, ty co chceš, tech tam moc neni, a vubec nevim jestli vubec nejaka z tech co chces tam je, ale jsou tam zase jiny.. mozna si neco vyberes neco ne. ale gdyz skusíš zagooglit tak nejakej web, kde se daj ty hry stahnout najdeš!

jo jinak mas to v tom mailu
stahovat *.swf soubory neni zas tak slozity. staci si tuhle priponu pridat do download managera a on ti ty soubory stahne sam. problem ale je v tom, ze se s tim neda moc dobre brouzdat po netu:-)

jinak takovy maly imho: neni to nahodou porusovani autorskych prav, kdyz si stahnes cizý hry bez souhlasu majitele a budes je mit na svym webu?(nebo neco na ten zpusob) no jestli jo, tak si dej majzla aby ti to mira nebo Richard nesmazli.
pepe: no... zkusim to, ale nevěřim tomu... jo dík!
já jsem v poho, ja to nemam tady na tom serveru...
:D
spook: aha. AP.... na to sem jaksi zapoměl....
pepe: Ale když to tam nabízej, tak by to mělo bejt legální....
Hele, průměrný web by se i dnes měl vejít do 1 MB určitě, koukni na můj, když odečtu pár zip souborů ke stažení a statistiky přístupů, tak to má přibližně 800kB. Jinak dávat si na web cizí hry mi příjde jako sprosťárna.
Džej Ár: Jako, já když si odečtu soubory ke stažení a obrázky, tak se mi to vejde 3x do 1MB.
ale obrázky jsou nedílnou součástí webu, ty si odečítat nemůžeš :)
když neodečtu nic, tak zabírám okolo 1.7MB, tak je to správné, nic odečítat nebudem.... a myslím, že je můj web docela funkční...
Džej Ár: Tak jako, když ty máš stránku úplně o něčem jiným... ty nemáš svět zábavy... ty to máš o výrobě webu, bo co. Nemáš tam fotky, obrázky atd.
Džej Ár: To není fér. Ty tam toho tolik nemáš...
Nemáš tam uživatelskou sekci, fotky v uživatelské sekci, nemáš tam volně přístupnou fotogalerii, sekci pro administrátora, pomoc když je někdo v nouzi, články, fotky k článkům atd atd.
ja mam 2440kb ... ale web mam docela prazdnej... mam tam asi 30 souboru a 3 obrazky a jednu mp3 (hymna)
a ta hymna ma 1940kb