Spouštění souboru v počítači

MzM: ale on přesně toto čeká... a kvůli tomu potřebuje i webserver... proč by zpouštěl php skripty, které by spuštěly něco dalšího takto "složitě", když by pak jednoduše mohl spustit přímo to další? No, imho je to kravina celé, ale tak proč se mu nepokusit pomoct...
DA, vidíš, to mě při tom kopání nenapadlo, proč to spouštět kliknutím na šest ikonek,když to jde na jednu....
Osobně tomu řešení vůbec nerozumím.
Ty jsi neměl v jeho věku podobné nápady? On to chce mít s grafikou a přes webové rozhraní, to že musí kvůli tomu nainstalovat tisíc dalších věcí a že mu to sežere desetkrát více paměti a pětkrát více času, to je mu fuk... jáj sem býval taky takový, akorát jsem v jeho věku měl jakýsi 8-bitový Consul bez jakéhokoliv úložiště, kde se programovalo v jakémsi Basicu-G s povinným číslováním řádků, ale taky mě napadaly hovadiny....
teda úložiště, no dalo se použít magnetofonu a kazety, ale pravděpodobnost, že se mi podaří program uložený na pásku byla asi 10-20%.... takže to nemělo moc smysl...
jo! Funguje mi to! Díky vám všem za rady!
Jasne, ze jsem měl takové nápady.
VzA, sice nevim co, ale je to prima, že něco funguje.
MzM: No. Spouštění toho programu. Vyřešil jsem to takhle:
vložím disk, autoexec otevře do novýho okna inmdex.htm pak zkopíruje všechny soubory php do složky doc a nakonec místo sebe zapne apache.
Ještě před tím vším však pomocí
if not exist C:\inter_svr... goto apache_err
zkontroluje, zda apache existuje. pokud ne, nabídne instalaci.