Bude vše jako dřív???

Dřív jsem se to moc nezajímal, ale teď to vypadá, že je to docela v řiti, takže se chci zeptat, jestli až se "někdy" všechno urovná, budou zase stránky fachat jako dřív???? Měl jsem tam skoro 50MB dat a nerad bych měnil hosting, jen proto, že nevim co se tu děje. Může mi někdo říct, kdy se vše vrátí do normálu??? týden, dva???
Kurva lidi, odpovězte mi někdo, nechci tu čekat celej den. Vim že tu je plno lidí, který to tu sledujou pořád, tak nebuďte svině.
jo je tu plno lidi kteri to sledujou .. a sledujou to prave proto aby se dozvedeli kdy to zacne konecne fungovat :P
no mě zajímá, jestli tam ty data zůstanou, nebo tam těch 50mb budu muset nahrát znova....
ja dostal omluvnej mail .. ale ja takovy veci stejne nectu .. jen sem to tak probehnul kurzorem .. myslim ze tam bylo neco o tom ze kdyz se to poradi zachranit .. tak sechny data cos tam nahral v dobe nefunkcnosti najdes v nejakym jinym adresari :]
To je fakt super.Já se na to asi vyseru. Dávam jim ještě tejden :o)
To je fakt super.Já se na to asi vyseru. Dávam jim ještě tejden . A to jsem trpělij člověk a chápu jaká to musí bejt sviňárna zachraňovat terabajty dat :o)
mno nevim jakym stylem to zachranujou
esi projizdy kazdej cluster zvlast a vopisujou si ho na papir
nebo spustili nakej algorytmus kterej to proste sroti sam ale trva to
v druhym pripade nikdo nedela nic a vsichni cekame jak si s tim poradi pocitac :)
Nic není jako dřív.