fbi.cz

Je lepsi webzdarma .cznebo FBI.cz?
To je věc názoru ...
to zkus... A pak poreferuj :)
no ja ze skoro vsecky lidi maji koncovku s wz.cz, unas.cz atd. na konci.
Jen malokdy tam najdu koncovku od FBI. A jak tak zkoumam tak FBI je rozhodne lepsi...
>> Jen malokdy tam najdu koncovku od FBI

Kde tam? Když se ti zdá FBI lepší, neváhej a zkus to, ostatně všude lítaj nějaký mouchy.
na fbi muzes byt zadarmo 3 mesice, maximalne 6 mesicu.. se fakt vyplati...
tady to mam na celej zivot....kdyz neporusim pravidla...
>> na fbi muzes byt zadarmo 3 mesice, maximalne 6 mesicu

Poněkud nechápu.
blahapet: ne ze mozes byt zadrmo zaregistrovany len 6 mesiacov a potom musis prejst na platenu verziu. (nieco ako trial verzia u programov-30 dni a dost)
Kdysi hodně lidí přecházelo na fbi.cz (neboli site.cz neboli kgb.cz), i tady na wz se objevovaly příspěvky typu "vy máte na wz pořád výpadky pořád to jede pomalu, mějte se tu špatně já odcházím na site.cz tam mám několikrát více místa na disku a je to bez reklam". Prostě ráj na zemi a opravdu to tak bylo, bez reklam, hodně místa atd.
Jenže po pár měsících rozeslali maily že freehosting ruší a že pokud nepřejdeš na placený tak budeš mít nějaký demo režim či co. Ani jsem raději nezjišťoval co to znamená.
Takže asi tak.
Mi bylo hned jasné že nic nemůže být takhle výhodné, hlavně to že tam nebyly reklamy.
WZ je jakási jistota, je už tu dlouho a troufám si říct že ještě dlouho bude. Na mě prostě tak působí.

Jak to tam běží teď nevím, ale není to "plnohodnotný" free hosting. Nevím jestli nemají i nějakou free variantu (řekl bych že ne), ale už to nebude jak kdysi.
Souhlasím s tebou.
Ty wole tak ted jste me dost zarazily. JA dycky vyplnim par formularu a jedu. A jak ted na to koukam tak mate pravdu freehosting na serveru FBI.cz je zdarma po dobu 6 mesicu. Pöte musote prevest domenu na jejich placenou domenu