Hodnocení webu tramvaj.wz.cz

http://tramvaj.wz.cz - doktorův internetový hromadně-dopravní koutek. Vstupte, shlédněte, zhodnoťte. Díky.
Design dobrý, až na to, že v 800x600 není bez scrollování moc vidět z textu. V IE nejde měnit velikost textu.
-design bezvadnej
-pod Operou 8.02 se zorbazuje v poho
-mžná bych trochu zmenšil to horní logo (můj osobní názor)
Celkem v poho..
Souhlas s pájou co se týká loga - zkus třeba uříznout trolej a nechat jen vůz tramvaje ;-) Takhle je opravdu trochu vysoké.

Takovou prkotinu - v tom textovém poli na odeslání vzkazu máš text o tom kam se vzkaz pošle. Proti tomu nic nemám, ale zkus zapojit JS a udělat to tak, že ten text se vymaže když to textového pole klikneš, aby se dalo přímo psát.
> zkus třeba uříznout trolej a nechat jen vůz tramvaje

Naskýtá se zde menší problém. Ona to není tramvaj, nýbrž trolejbus :o). Konkrétně Tatra T400. No a řezat nechci, bo by obrázek trolejbusu s uřízlými tykadly nebyl dle šotopravidel pro focení. Pravdou je, že výška loga se mi zpočátku též zdála poněkud nestandardní, no viděl jsem na webech i vyšší, tož jsem ji ponechal. Alespoň do doby, než se mi zadaří pořídit fotečku, kterou by šlo ořezat, aniž bych vozidlo připravil o kus kapoty či jiné nedílné součásti.
Logo je v pořádku, určitě neřezat, nezmenšovat! Jinak proti webu nemám výhrad.
lol samozřejmě že je to trolejbus, jsem se přeřekl (přepsal) no :-)
Tramvají jsem jezdil pět let denně do školy takže tramvaj poznám ;-)

Já vím že není košér něco z objektu na fotku uříznout, ale stejně no. Argument že už jsi viděl vyšší loga nějak postrádá logiku. Já už jsem viděl tuny horších webů než je ten tvůj a taky ti je nedávám za vzor ;-)
Tom: Souhlasím.

Design je skvělý.
Je to pěkný, všechno se dobře zobrazuje.. nemám žádné výhrady... dobré, jen tak dál! :)
doktor: pěkný... nejen web, ale i téma.. mám podobně "ujetýho" bratra (myšleno pochopitelně v dobrým!)
http://353.hamradio.cz ;-)
dobrý:)

OT: Nečet si nahodou denik ostravaka?(ja použivam taky bo a občas když s nekym mluvim, ne píšu používám Tož. Bo je to velmi zabavne:D. Čas od času se pokoušim mluviť ostravski:)(včetně štajgerovy řytě:D)
dis: Uctivá poklona, paní Sanosová. Jsou té dobroty a předaj link na tramvaj.wz.cz bratrovi, ať si zvednu trochu tu návštěvnost. Jináč k 353 - 9Tr móóc fajn tykadlák a Pardubice móóc fajn město.

OndraSter: Tož to nečetl, bo sem ještě neměl tu čest na denik narazit. Zkusim vygooglit.
No obsah je podle mého trochu ujetý, ale proti gustu žádný dišputál :)

Jinak design a celkový kod stranek výborný.