Proč máte zrovna ten nick, který máte?

Neznat Ranč u Zelené sedmy? To je IMHO ostuda, mohu potvrdit, je to o dost lepší než telenovela typu Rodinná pouta, RuZ7 má prostě dobré scénáristy a hlavně má dobrou (a poměrně aktuální) myšlenku — život městské rodiny na vesnici. Navíc, je to vyloženě balzám proti všelijakým trapným šou plným trapného humoru za každou cenu.

MzM: OK1DIS neposlouchej, seriál se prodává zásadně na plátky, a to ještě navíc nikoliv v Kauflandu, ale u Lidla. Jinak bych si nedokázal vysvětlit, proč řada dnešních seriálů působí takovým levným dojmem, který nezná žádnou lípu.

Ale jsme trošku OT, ne? :)
Aha, díky za tip, až to někdy zahlídnu v programu, tak se teda kouknu... z těch seriálů opravdu jen tak trošku znám ty rodnné pouta nebo jak se to jmenuje, bo to furt sledují naši a to je fakt cosi otřesného, ještě že už mám TV kartu a nemusím už se s nima hádat, že na čt2 jede filmový klub a že to bude určitě záživnější.....
A jo, televize. Hmmm, taky jsem se díval. Kdysi. Pak jsem se přestěhoval a zdejší anténa je tak dobrá, že chytím ČT1 a dost. Nic méně před tím byla televize asi měsíc nefunkční. Tak se koukám na TV asi tak 1x za 14 dní a shledávám to dostatečným. Stejně furt čumím do obrazovky, takže mi to ani nemůže chybět...
Marek > já teď vesele ignoruju ČT, novu, primu, všechno.
Dívám se téměř stoprocentně pouze na Discovery Channel. Tam se člověk opravdu pobaví a něco zajímavého dozví.
Tom: svatá pravda :o) A taky Spektrum je dobrý kanál ;o)
Laura: Takže nemáš s Laurou Palmerovou nic společného? Nejsi ji třeba podobná, neskrýváš také nějaká temná tajemství (práce v podivném nočním klubu, problémy se zjevujícím se šílencem Bobem (Ohni se mnou pojď)) ? IMHO zklamání :-(
Hrdě se hlásim k těm, co neznaj RuZ7. Neznám ani jiný seriály. Ba ani zamlada na Dietloviny jsem nečučel. A nepřipadám si ochuzen. Párkrát jsem zahlídl kousek nějakého seriálu a díky, nechci. TV mám jen na počasí. (A i to je na internetu lepší).

Svůj nick jsem musel fakt hodně dlouho vymejšlet... ;-)
Jenže já jich mám víc. Ten nejoficiálnější je Zdeněk13 - tu třináctku mám z oddílu, kde jsme ji všichni milovali, a pak jsem si ji přišil kvůli kamarádění s jiným Zdeňkem a rozlišení. Mám ji dokonce i na podpisovým vzoru v bance.
A pak mám ještě 4 další nicky, který tu neprozradím, protože nechci, aby kdokoliv dával těchhle 5 osob dohromady. Leckdo by se asi velmi divil.
>>Leckdo by se asi velmi divil.
ze bys byl VzA:-DDDDDD
Probůh, to nééééééééééééé.
Ondy jsem mu tady docela dost dlouho radil. Na to, abychme byli jeden a týž zas tolik času nemám.
hanyZ: Blondýna nejsem... a to ostatní už mám dávno za sebou ;) ...možná tehdy to bylo lehoučce aktuální... :)
ja mam svuj nick protoze pestuju kaktusy a kanmosi mi tak zacali rikat :-)
K nicku jsm přišel docela snadno - prostě mě tak hned po narození pojmenovali :-) Jak tak sleduji net, jsem poměrně vzácná výjimka...
Já mám nick podle americkýho raketovýho konstruktéra z minulýho století.
Mam nick uz mozna 10 let ;)
Stryk mel nick a ja se opicil a chtel sem taky neco.. a to me napadlo...

Ovsem nedavno sem zacal hrat AoC a kamosi mi zacali rikat Euroška...
krstné Stanislav
priezvisko B*
takže z toho bolo Stanley B.
keďže ma niekto predbehol pri zaklaní schránky, tak som si vybral 707, ktorú mi to ponúklo.
Samozrejme podčiarkníky, medzery a pod. závisia od konkrétnej nálady a pravidiel systému, kde sa chcem prihlásiť.

707 nepoužívam len na weboch, kde som pánom, alebo endemitom.
Angličtina je bezpochyby nejčastější zdroj inspirace při tvorbě jmen. Do jedné povídky jsem dosadil jméno Eerin (v angličtině to bude asi nějaká vlastnost), pak už to nebylo daleko od Erika se změnou písmena. Nedávno jsem byl ale hluboce zklamán ;-) zjištěním, že jde o zcela běžné francouzské jméno.
No prostě mám nick, jaký mně přidělili v zaměstnání a používám ho už dlouho. Je to zkrácenina příjmení a jména.
no moj nick vznikol tak ze ja som ivan no a tak som sa inspiroval slovom email a vzniklo e-v@n :))
Muj nick je taky vymysl...

Puvodne jsem mel prezdivku Caesar, pac me fascinovalo jisty obdobi dejin (schvalne ktere? :))

Pak mne pohltil jinej fenomen, a to Pan Prstenu, a moje elfske jmeno bylo Elentar, coz znamena neco jako "Vysoky jako hvezdy"... Nevim jakej to dava smysl...

No a ted je ze me Lord Damian Darkwalker a jsem na to hrdy. (Puvodne jsem chtel Planeswalker, z Magicu, a Skywalker byl taky už zabranej :)

Pak by jeste slo Johny Walker, ale mam radsi gin... :-)
Jo a jeste ke slozitosti hesla, jestli jste nekdo na Masarykove univerzite v Brne, tak vite, jak je slozity vymyslet dostatecne nesmyslny heslo, aby to informacni system vzal...
Já sem todle jednou plácnul na otázku, když se učitel při zemáku ptal na to, kdo objevil ameriku :) .... no a časem se mi to zalíbilo, tak sem si to nechal
2Darkwalker: je to sice trochu OT, thread o kradení hesel je kousek vedle, ale nejlepší je ponechat si ono snadno :-D zapamatovatelné heslo, které ti k IS MUNI přidělí při nástupu ;-) Na mou paměť to bylo ale moc složité, takže mám jiné.
ja mam nick podle toho jak se jmenuju akorat, ze anglicky ;)
Já taky :)
Můj NICK sem si vymyslel už asi před pěti lety a to jsem wůbec netušil že MYFLOWER byla první loď co přivezla osadníky do Ameriky ;-)