Astronomův pokec

Nípal: šel jsi před SŠ na Gymnázium? prej je to tam strašný....
Ale chci ty otázky.
Pája5: Hele. při nejmenším je to neslušný.
teď mi na stránku šel nějakej slovák.Zajímavé.
Jo když jsme u toho, .sk nemůže mít čech -tedy ten co má .cz..
Nebo ano?
Může, když třeba žije na Slovensku a má slovenského ISP ;-) Co na tom vidíš špatného?
Nípal: Ne. myslel jsem, že je to čech, slovák rus či něco jinýho, žije to na česku a má to .sk. jde to?
Je to možný. Nač to potřebuješ vědět? Tebe netěší fakt, že na tebe lezou i návštěvy ze zahraničí? Aha, ty ses vlastně už v Československu nenarodil.
Nípal: Ne. jenom tak že by mě to zajímalo. Víš, jestli se čech může zamaskovat do role slováka a když ho hledám mezi cz, tak si jako neviňátko lítá mezi slovákama. Ale ty si chtěl k té logovačce něco vědět. ne?
Ne, nechtěl jsem vědět víc. Stačilo mi, jaké to umí funkce.
Nípal: Ok.
VzA: lol
Něco pro astronoma, i pro ostatní:
http://www.mirc.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=251
MzM: díky za odkaz, fakt super text :))
To je na mě moc dlouhý. :-D
to je to samý jak kdyby si řek: "sem totální idiot a neumim číst"
skaff: ne. Mě se takový dlouhatananánský spisy nechtěj číst a to je rozdíl!
Astronom: občas mě dlouhé texty taky odradí, ale ten je fakt dobrý
Džaj Ár: Ahoj... Když už jsi tady, nesmázl jsi mi náhodou ( tuším o výkendu ) logy?
MzM taky dik za odkaz

a VzA tenhle text si precti. je sice dlouhej ale stoji za to.

tak a ted si bude muset zahrat Miny a Solitaire - protoze jsem tenhle bezbillnikovej text precet az do konce:-)))
Astronom: to ze je dlhy text? toto je dlhy text:

http://tinyurl.com/76mpe

:))
Tak tohle už nečtu, ani kdyby mě někdo měl zabít.... :-D
VzA: cože? logy? Já jsem od čtvrtka rána do pondělí večera byl mimo domov a užíval jsem si chvíle strávené s přítelkyní a bez počítače :), takže asi ne
je to dost dlhe ale stoji to za to... IMHO je to dost dobry clanok
Džej Ár: Mě tady zrovna v tu chvíli někdo smazal log za ten den, myslím, že to bylo 18. a log se vším... Tak jsem tak trochu přemýšlel, jestli si nekecal... Jestli to taky nemá zabudovanej nějakej špionážní kódek... ( to bys pak taky moh bejt ty, kdo mi změnil ty svátky... taky jsi říkal, že to byla spíš změna k lepšímu ) ale to je asi dost uvalený...
hehehe, no jako změna k lepšímu mi to opravdu přišlo, ale přecejen to byly logy přímo zkopírované z mého systému, akorát jsem umazal připojení na mou DB a přece bych si tam nedával nějaké... to fakt ne :)
Právě jsem zkoušel http://lukasuv-svet.wz.cz/logs a nic tam nevidím... asi to máš jinak pojmenované nebo co, jestli to vůbec používáš
Džej Ár: Teď už je to zajištěný... kromě mě už se tam "vůbec nikdo" nedostane.... Ale teda fakt, až tak moc jsem do toho php nepronikl, abych moh na 100% říct, že ti to neposílá informace o tom, co to píše a kde to píše.... pak bys akorát svůj index přesměroval na mou složku, dal bys dirx a fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů!
Džej Ár: Používám, ale nemám to pojmenovaný tak, jak jsi mi to dal ty. to jsem dokázal přepsat...