Hodnocení návrhu

Prosím o hodnocení návrhu..

na adrese : http://skkadan-9trida.unas.cz/d/index.php

Zatím to nemá žádny obsah, ani položky menu nejsou, ale zajímá mě je design, pokud tam nějaký je:) . Stránky zatím nevím na co použiju...

Předem děkuji...

pepe :D
Mi se docela líbí, jednoduché, přehledné, vypadá, že i validní a správně použité css... pěkné..
Džej ÁR : jo validní to je, aspon teda před pěti minutama bylo :D .. je to XHTML 1.1 a CSS by mělo bejt také validní.. teď jsem si dal záležet i na validitě mno.. Ještě by mě zajímalo vv čem na to koukáš..Já na to koukal ve FF 1.0.6 v IE 5 a v Opeře 8
Nejlíp se to zobrazuje ve FF , pak v Opeře (tam je jen jiný font písma) a v IE je to divné... to logo nepasuje to toho zeleného pozadí, přitom ve FF i v OPere je to good
pepe, v IE na to koukat nebudu, používám Operu 8.10... ale IE chápe css jinač.... zkus si do stylu přidat podtrřítkový hack a tím si pomoct i v IE...jakuže třeba _width=50px; _left=100px; a pod...
JR, jo ja vim jak na to, ale ono se mi to ukazuje dobře, akorát barva toho loga nesedí do pozadí... ale to je jedno, logo se tam bude davat jiny až se najde využití pro ty stranky :)
Aha, tak to máš asi png, ne? IE neumí alfa kanál u png....
jo je to png... ale to je jen tak aby šlo videt že tam bude logo.. nad logem co tam pak bude si dav vice zalezet :)
IE vždycky kreslí obrázky jinými barvami, nikdo neví proč.
njn, at mi IE vleze na zada :D
IE je zatím pořád většinový prohlížeč.....
MzM : jo, tohle já vím, ony se ty stránky zobrazují dobře, jen to logo (je v png) a dela to jinou barvu, ale to už je takový detailík, to logo co tam je, tam určitě nebude, až ten web najde využití, měly by to být třídní stránky, takže tam asi bude budova školy, nebo kus třídy... takže v pohodě :)