neco napisu a bude to podle toho stylu css

vym ze sem se na to ptal ale me blbl ten obrazek...jinak vypadal tim se nezabivejte!ale ja chci vedet jak udelat ja si napr nastavim ze dejme tomu(se tomu rika menu) bude na pozadi nejakej obrazek a jak udelam aby to bylo tim stylem takovou barvou pisma no jak to tam nastavim....

IF
YOU
HELP
ME
TAK
ĎIKES
FROM
HELPES
Bohužel, byl jsem moc chudý, a proto jsem dal před měsícem křišťálovou kouli do zastavárny. Měl ses zeptat dřív.

KDYŽ
MI
KOUPÍŠ
KOULI
NEBO
SE
LÍP
ZEPTÁŠ
TAK
TI
PORADÍM
kdyz pisu styl tak tam mas napr.

menu {
background-image : url(neco.jpg);
color : #496C9F
}

a takovy... a jak to v tom html napisu ze to bude podle toho vypadat

SNAD
TO
CHAPEŠ
DIKES
no, pár věcí:

1) element menu asi neexistuje. můžeš ale mít třídu menu, to by potom bylo .menu { ... nebo element s id menu, to by potom bylo #menu { ...

2) stylopis musíš do své stránky nějak vložit. nejlépe v hlačce (mezi tagy head) hodíš párový tag style (ten můžeš nechat prázdný) a dát mu příslušné atributy - viz jakpsatweb.cz, sekce css

3) pak už jenom stylovanému objektu v html přiřadíš class nebo id (např. <div id="#menu">blablabla</div>
diky ten kod potrebuju !ten posledni to <div id="#menu">blablabla</div> myslim teda ^^moc moc dikesuju
Další adept na lamahlášku do revizor.unas.cz?
Je tam spousta hrubek, tak bych to tam možná dal... (-; Nebo to tam někdo přidejte (revizori.unas.cz/admin.html jm:lama heslo:test)
MzM: zase stejná chyba revizori.unas.cz/admin.html = 404

Němelo by to být : revizori.unas.cz/phprs/admin.html ? Asi jo , viď? :)
Ano, sorry, asi to přesunu...