Ako sa vlastne zakladal webzdarma.cz?

Odpoveď na túto otázku som zatial vo fórach nevidel - a preto sa pýtam :-)
To sa akože iba povedalo, že ideme založiť web hosting a bolo to? Ja som webzdarma.cz objavil na webe, keď už bol rozbehnutý, ale zaujímalo ma ako to prebiehalo, keď sa zakladal, preto sa pýtam "starších hráčov", ktorý tu boli odzačiatku a čo-to si pametajú.
ja sem tu od doby co tu byl zeleno-bliej design, asi taky ne zacatek ale bylo to docela davno:)

[btw ten zeleno bilej design se mi lbiil vic nez tendle asi :))]
Ani nevím, jestli to tu někdo pamatuje. WZ je nejspíš starší než lidstvo samo :-) Každopádně i když vypadám na něco, co tu je dlouho, nepamatuju ani ten zelenočervenobílej dyzajn :-|
http://web.archive.org/web/20000918175807/http://webzdarma.cz/
Každopádně já už se celkem těším na nový dyzajn :-) (určitě bude opět jiný, než tenhle a ten předchozí)
dis: hmmm... aj ten zeleny design je celkom slusny, ako vidim z toho odkazu...
nipal: bude novy design? kedy?
Imho je celkem zbytečné dělat nový design.... ale tak pokud o to někdo stojí, nechť jej vytvoří a adminům poskytne...
No, navrhuji, aby nový design pro wz vytvořil astronom :) Aspoň pak všichni budeme vědět, kdo má svátek a a pod.
Ne, nový dyzajn je v péči ČEKITu, bo WZ je jeho projekt vlastně ;) Kdy bude, to nevím. Neví to ani admini, co jsem se jich ptal.
A to odkial zobrali keše na web? To vylúpili banku alebo čo? - Ja "keď budem veľký", tak to si tiež založím web hostinkg... sedieť doma pred telkou, a zarabať pritom doláriky z reklamy...to bude ono!
Zrejme to bylo v dobe freehostingoveho boomu, kde konkurentem byl puvodni fbi.cz.
Kurna, ja uz ani nevim odkdy uz su tady. Ze by uz 5 let?
Ten puvodni design se mi taky libil, ale byl uz takovy zastaraly.
A ako sa tu tak narz zobralo stovky ludi, hned po zalozeni? A ako ste sa dostali k wz vy? Ja som sa sem dostal reklamou (vlastne tym malim pasikom wz vedla reklamy)
Zorro: Mě to řekl kámoš.
kamoš? Tvoji desaťroční kamaráti si zakladajú weby? to som si myslel, že je tu len 1 taky...
Zorro: Hele! Nemusíš hned na potkání urážet!
>>A ako ste sa dostali k wz vy?
cetl jsem o nem v knizce "PHP pro úplné začátečníky" od Jkuba Macha jako o jednom z nejlepsich freehostingů s podporou PHP a MySQL
spook: hmm, tak to je síla.
» Zorro: Hele! Nemusíš hned na potkání urážet! «

Bohužel Zorro má pravdu. Kdy si předěláš web, aby už jakž takž vypadal k světu?

Jinak jak jsem se dostal k WZ? Rozšířené povědomí, sám nevím, ale věděl jsem při prolézání internetu, že něco takového existuje. Asi jsem si to vyvodil z toho, že spousta webů na tom fičí.
Aha! Vlastně ne! Kámoš mi to neřekl. Já jsem to slyšel v rádiu! ( to jsem ale popleta :-D )
hmmm, tak já jsem přišel na to někdy, kdy týden po mým příchodu, udělali novej dyzajn, ale paměť mi už neslouží moc dobře.
Ty mas radio? A ja som rozmyslal, ze odkial si taky "mudry"...takze radio...
...este nakonec od teba zistime, ze to radio je vlastne televizor...
Zorro: A ja som rozmislal odkial si takyto drzy. Takže PC, televízia alabo čo?
Ja ze som drazy? Ja som nic neurobil! To ta sprosta klavesnica! Robi si co chce (ta klavesnica)!
Zorro: Já mám televíziu, rádio, PC + televíziu + rádio + PC + rádio + rádio + rádio a pokial to nestačí, tak eště DVD prehrávač. A vela sa mi všetky ty vecy páčí. Alabo páči? Já něviem, labo som taký zmetěný.