T-Mobile je operátor č.1

Divím se, že to jestě nikdo nezaložil...
Ale:

T-Mobile se stal operátorem číslo jedna. Dozvěděl jsem se to dnes ráno, když mi polospícímu člověku pŕišla SMSka v 8:15, že T-Mobile se stal díky vám (mě?) operátorem číslo jedna. Jako poděkování můžeme my T-Mobiláři psát SMSky o tomhle víkendu do všech sítí zdarmaO:-). Ale ze všech lidí, co znám a maj T-Mobila přišla jenom mě... Našel jsem si to na www.t-mobile.com, abych se ujistil...

http://t-mobile.cz/Web/Residential/StaliJsmeSeMobilnimOperatoremCislo1VCR.aspx

Teď je díky tomu Eurotel na místě číslo 2. So ein pech, Errorteláři;).

Co eště napsat? Možná tak: "T-Mobile žijeeee:)"
Nevím, jak můžeš opěvovat něco růžového. Zavání to řiťomilstvím až kládohulismem.
LOL, no mi taková sms přišla už skoro před týdnem.... ale zřejmě to nevyužiju, protože od zítřeka budu na festu v Trutnově a nevěřím tomu, že můj stařičký siemens s45 vydrží až do neděle nabitý...
errortel na tom neni 2x lip...

je to drahy jak cyp...:
http://www.mobilgo.cz/jnp/cz/services/priceLists/fullList/index.html
taky mi došla sms až dneska ráno. Co myslíte na VodaFone? Bude to dostatečná konkurence pro T-mobile? já dofám že jo, třeba půjdou u T-Mobilu ceny dolůůů :)
kámošce to došlo až před asi 30ti minutama;). Bratrovi toeště nedošlo (na mobil, ne, že ho to nenapadlo..;))
>> Divím se, že to jestě nikdo nezaložil...

Já zas nechápu proč by to měl někdo zakládat.
Taky se divím, stejně jako Tom...
t-mobil je pro buzeranty. ta jejich ruzova me vytaci do nepricetnosti. bohuzel jsem jednim z nestastnych majitelu jejich simkary.koupil jsem ji jeste v dobe kdy existoval paegas. stale se mi na mobilu zobrazuje onen napis.
ale ceny ma porad trasne vysoky a vikend freesms me nespasi.
az zacne trochu lip fungovat prenositelnost cisel du ke konkurenci
No to s těmi buzeranty jsi asi nemyslel vážně že?
A u vás v rodině je běžné soudit kvalitu mobilního operátoru podle barvy loga? Zajímavé.
<HTML>Muj prvni mobile mel SIM Paegase (az k T-mobilu) jako predplacena sluzba.
Druha SIM byla Oskara predplacena.
Treti byla Eurotel predplacena a spolu s ni
kdy jsem byl u kazdeho operatora a mel tu moznost vyzkouset jsem si dal Oskara na pausal, jsem spokojeny a T-mobile bych si do telefonu uz nikdy nestrcil.</HTML>
Takze u vas v cesku je T-mobile nieco ako Mrkvo$oft na celom svete, vsak? Hmmm... zaujimave. Na slovensku je T-mobile asi pol roka, a zatial som s nim spokojny (koncert EtonaJohna v Bratislave, clip zadara, ... - a to len za pol roka...)
Já mám simku T-Mobile ještě z dob kdy to byl Paegas a nějak nemám důvod pro změnu.
Mám předplacenou kartu (Twist, teda jestli se tomu tak ještě říká i v éře T-Mobile) a za roky co mobil mám jsem provolal nějakých 50 korun (a to ještě hlavně během zkoušení když jsem ten telefon dostal) a týdně pošlu tak kolem 1 SMSky.
Takže mi je upřímně fuk jestli u Oscara jsou hovory o polovinu levnější nebo jestli u Eurotelu je SMSka o 1 haléř levnější.

A pro simona - nejsem buzerant a je mi upřímně jedno jaké logo T-Mobile má, nevím jak ty, ale já ho nikde na svém mobilu nevidím, takže nevím proč by mě to mělo vzrušovat. To je teda opravdu ta poslední věc co bych mobilnímu operátorovi vytýkal... Ale možná jsem divný....
Já mam teda ešté taky na mobilu postaršího Paegasa s Twistem (Nevaž se, odvaž se! (dosti používám)) a já ho mam teda nejradši.. u Errortelu mi vadí, jak tam počítaj kredit. Prostě najednou odečtou 33Kč za asi 10SMSek(máma má eurotela) a docela jí to vadí. Píše, píŚe a najednou jí odečítaj 50Kč a praktickys tim nic nedělá. To je další věc>>Ze začátku neuměla psát zprávy a o 106 jí chodilo, že jí ubrali kredit za propsaný SMSky, když žádný nenapsala..
Já mám errortel a nestěžuju si, uvažuju sice o oskaru páč má dobrý akce atd... takže jestli to vodafon nezatrhne tak možná..... jinak "slyšel" jsem že když dáte něž pošlete sms *122*+ tak máte 5 min na posílání sms za 1kc a jde to dělat klidně 100x za sebou (pochopitelně jsem to nezkoušel protože to nebude asi v souladu s nějakými pravidly, je to 5min vyhrazených pro bankovní převod...) :)))
Taky mám ještě z do Paegasu Twist kartu a nijak si nestěžuju, imho je to pro mě nejlevnější, protože, jako Tom volám tak jednou za měsíc a zprávy píšu zásadně z webu, jen občas pošlu z mobilu... a Twist je pro mě opravdu nejlevnější stačí do toho investovat cca 30kč měsíčně, zatímco do ET a Oskara je to minimálně dvojnásobek....
a já mám taky T-mobile už od dob Pegasuse... a protože je naštěstí firemní a neplatím ho, je mi to upřímně jedno. Pohybuju se převážně v civilizovaných oblastech, takže s pokrytím nemám problém. Ovšem keců typu "nojo, PEGAS" slyším dost, neboť můj drahý dělá u Errortelu...
Ale v našem minulém bydlišti byl můj pegas s jeho eurotelem standarně umístěn svorně na horní kličce od okna v obýváku, jediném to místě v baráku, kde byl signál, kupodivu obou operátorů. Jinde v baráku nic. Ségra s oskarem si tam ani neškrtla. Byla to vesnice 5 km od Pardubic...
taktez mam T-Mobile, starickou simku jeste s logem Paegas :) a na displeji se mi taktez furt zobrazuje PAEGAS CZ. Ale jsem s nim spokojeny.

A ta jednicka? To uz jsem vedel uz davno nez mi to prislo i na mobil. Vytahovali se tim v mlade fronte Dnes.
to já čtu noviny jenom na záchodě, a to máme malej záchod, takže jenom titulní strany:D, na zbytek je internet;)(když už se platí, tak toho nevyužij:))
Oskar da best Eurotel rulezz T-Debile suxxxxxx
No co, jednou už to přijít muselo :o) Eurotel dlouhou dobu těžil (a těží) z toho, že tu byl jako první a vstoupil do podvědomí, měl větší nabídku atd. Jenže jeho strategie alá zaplať co můžeš se už dneska opravdu nenosí. Zdá se mi, že se chová trošku "telecomovsky" (proč taky, že ano), jenže v mobilních sítích naštěstí existuje konkurence. Moje první SIM byla v r.98 Eurotel "z donucení". Pak jsem si ale koupil SIM T-Mobile a jsem u něj už 6 let spokojený. Eurotel se zase vychloubal, jak má EDGE jako první a nakonec z toho stejně je pěkný trapas. Kde to má trochu víc lidí, tam se to ani nevyplatí. Pokud T-Mobile zařadí ten svůj připravovaný vysokorychlostní internet do programu vše za jednu cenu, tak to bude tperve bomba ;o) Oskar mi je svým přístupem mnohem sympatičtější než Eurotel, ale jeho největší síla je pořád hlavně "jen" v ceně.
....Ale stejně. To, že jsou 1. v počtu SIM karet je jim dobré tak akorát k marketingu, ale dokud se nyvrovnají v tržbách - nepřetáhnou firmy, které jsou pro Eurotel zlatý důl, tak to Eurotel zase tolik mrzet nebude.

Ale abych někoho posuzoval podle operátora, to mi připadá už trošku mimo rozum ;o) Důležité snad je, aby onen člověk byl spokojen s tím, co používá a ne aby měl mojí oblíbenou barvu (to zavání rasismem :-D) Ovšem pokud je i jeho prioritou, aby měl operátor jeho oblíbenou barvu, pak je to v pořádku.
Eagleeye: Ať to nezapomenu, T-Mobile má nejvíc simek, ale nejvíc vydělává Eurotel. Takže tak. Důvod k přechodu byl a je dlouho.
S Oskarem nemám zkušenosti. Ale znám minimálně dva lidi, co ho mají k účeům podnikání a přešli kvůli vysokým cenám od Eurotelu.
Osobně mám osobní T-mobile, ke kterému mám 2 partnerkarty. Ať jsem počítal, jak jsem počítal, s mou frekvencí volání, je ten T-mo furt nejvýhodnější. Partnerkarty mají tarify jako ta moje a paušál je jenom jeden. Věrnostní programy a td....

"majitelé T-mo jsou buzeranti", to si vzpomenu na Červeného trpaslíka:
Lyster (nebo jak se to píše) si prohlíží fotku sebe, těsně po svatbě s Kočanskou, jak popíjí víno. A povídá to jsou ti duchaplní, cituplní, ohleduplní a bůhví ještě čeho plní a popíjejí jenom viineeeččkooo (škleb), nikdy ne pivo... a stěžuje si na to, že ten debil v paralelní dimenzi je tak úspěšný a dostal tu Kočanskou. A tak se vzteká nad tou fotkou. To vše v přítomnosti Kocoura. Kocour nevěřícně kouká na fotku, pak na Lystera a povídá: To ty všechno poznáš z té fotky?!

Tak, jestli jsem podle telefonu buzerant, tak se máš na co těšit, až mě potkáš. Natrhnu ti ten tvůj kaďáček, hošíčku...
No já mám už nekolik let twist kartu od pegase s levnějším voláním na vybrané číslo. Stejně tak můj přítel, takže mezi sebou si voláme levněji. No a pak z nutnosti máme Data Nonstop od Eurotelu, kde využíváme internet a wap co to dá a stejně tak i těch 60 volných minut. Ale až nám skončí smlouva tak pudem asi na paušál k TM a na net budeme mít pevný připojení :-).

Jinak já neposuzuju, kdo má jakýho operátora, ale co mě dokáže naštvat je, když má někdo víc simkaret a člověk nikdy neví, kterou tam zrovna má... To pak člověk pošle smsku na oskartu, aby se pak dověděl, že dotyčnej tam měl zrovna pegasa a sms tudíž nedostal. A ještě je člověk obviněnej, že se ani neozve.
Ono to asi s tou cenovou nevýhodností T-mobilu nebude tak horké.
1. Měl by cenově nevýhodný operátor nejvíce simek na trhu? Pokud ano, tak proč?
2. Když má T-mobile nejvíce simek, ale Eurotek největší zisky, nesvědčí to taky o něčem?

Já vím, jsou to hodně "jednoduché" úvahy, ale stejně...
MzM: Měl jsem štěstí, že jsem přešel na paušál už před nějakou tou dobou, protože mám ten starý Tarif 20 a volné minuty mi bohatě stačí, SMS za korunu - nádhera. Je sice hezké, že má Tarif 30 víc volných minut, ale pro mě by to byla akorát zbytečná útrata. Takže taky max. spokojenost :o)
Jinak druhá část příspěvku: dobrý :-D

Thalia: No a to bude teprve bordel, až bude spuštěná přenositelnost. :-o Nejlepší je, že zjistit, kam číslo patří budeš nejpíš moct jenom individuálně přes SMS nebo na netu.

Tom: Taky nevim, kde to pořád ty lidi berou :o) I když to je taková klasika - když T-Mobile zrušil posílání SMS z netu zadarmo, tak taky všude ve fórech hned Eurotélaci jak je T-Mobile na h.... atd. T-Mobile začal a využili toho i ostatní, pak jim sklaplo.
2. dobrá připomínka :-D Ale taky je to o těch firmách, tam má Eurotel zatim jasnou převahu a to mu vydělává víc než "obyčejní" zákazníci. Když se ale podívám na nejvyšší tarify Eurotelu a T-Mobilu, tak je to docela nechutné, jak je okrádají...no spíš okrádaji firmy samy sebe. Dobrý článek o významu značky byl jednou v mobilitách. Psali tam, že je někdy prostě nemyslitelné, aby se třebas nějaký ředitel velké společnosti chlubil tím, že má Oskara. To je docela trefné, jak u operátora někdy záleží na jeho "prestiži". Ale snad se to změní po zavedení přenositelnosti čísla. To může být taky dobrý důvod, protože předělávat čísla všem lidem ve firmě a navíc upustit od čísla, do kterého byly investovány peníze na propagaci atd. je docela ne složité, ale zbytečně těžké.

No já osobně jsem velice zvědavý, jak moc se ta možnost přenositelnosti projeví :o)