Jaká je vaše oblíbená skupina, zpěvačka či zpěvák?

hanyZ: hustyyyy:)
hanyz: hezký ale, " nespamuj to tadyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!
Váš známý Astronom: Jejku, to je podoba, ten ASCII ART tě vystihuje naprosto přesně!
VzA : tak seš přeci jen její bratranec, když jsem tam byl naposled tak přesně takovou lamu tam měla na fotce, týýý jo :)
pepe: Nedělej si ze mě prdel! Já jsem fakt její bratranec! Ty milenče!
vza tak nam to dokaz, az se s ni uvidis tak udeljte spolecnou fotku;)
vydra: kua tys to vymyslel...

vza: presne ukaz nam fotku...
:) ses namazanej voe
VzA: Kdyby ti nebylo 6, tak bych ti něco napsal. No, budu na tebe hodný ... (velkorysník)
hehe
Nevíte asi jak vám ji mám ukázat, když scaner nemám?!
pepe ji taky může ukázat. Byl bych zvědavej.
VzA : to by se pak ale mohlo púoslat do bulvaru, ze se ozval jeji byvalý pritel... kdezto tvoji fotku by do bulvaru by fotklu nedali... UFO utoci uz to vidim napisek v novinkach nebo UFO unáší šárku Vankovou..

Jo a hele posli mi prosim tě fotku na mail, moje máma nevěří na ufony
pepe: Ty mi pošli fotku. Šárka chtěla na nový album nějakou fotku přírodní katastrofy. Si myslíš, že na tebe by se zmohl bulvár... jo? Myslíš si, že by tomu věřili? To tak možná na naši rodinu by šel.
Astronome, aby po tobě šel bulvár, ti přeju. Byl by to pro tebe dostatečný trest za to co tu vyvádíš.
>> Šárka chtěla na nový album nějakou fotku přírodní katastrofy.

tak at si tam dá tebe, voe

seš uplnej magor, vypatlanec, debil, hovado, chuj, lama, kokot, curak, pica, pycus, zamrdanec, brejlovec, a proste uplnej pamrd... tak drz laskave hubu ty curaku, nemam na ty tvy kecy naladu..
pepe: Jen si posluš debilku...
VzA : tady mas moji fotku se sarkou : www.skkadan-9trida.unas.cz/foto/index.php

Ostatní pls, neklikat
Já jsem trošku zvědavec... Teda Šárka si mohla vzít trošku jiný ohoz, ale jinak pěkný, jdou k sobě i vejškově.
Nípal>>máš recht
Nipal, OndraSter : hlavně, že pišu neklikat ostatní co? hmm.. je to pro astronoma... volové... je to focený na mých narozeninách :) celek mstará fotečka
VzA: tak co?
Docela cumim :-O, a ja myslel, ze celou dobu kecas! oh
No, nečetl jsem to, jen téma, ale také přidím pár kapel a zpěváků, které mám rád: SOAD, Švihadlo, Sto zvířat, Tleskač, The Wailers, Karel Kryl, Jarda Nohavica, Buty, Banánový Rybičky, Esqmeg, no, je toho hodne, sakra.. jo taky hodně Nesselsdorf, potom třeba Nierika, Sunshine a spousta dalších... předevčírem mě třeba v Trutnově zcela nadchli Mitch & Mitch a včera Culture Shock...
co je? Astrouš je mrtvej ?
Tohle téma se u mě docela často mění, takže:

skupina: Dream Theater
zpěvák: LaBrie (Dream Theater)
zpěvačka: Madonna, Tarja Turunen (Nightwish),