Jaká je vaše oblíbená skupina, zpěvačka či zpěvák?

No? Přiznejte se. Já mám např. Rád Divokýho Billa, Linkin Park, Šárku Vaňkovou, Beatles a už nevím.
tak to is frajer! čárka vankova a beatles .. hmm

ja posloucham treba : SOAD, Korn, cypress Hill, LP, občas si poslechnu hiphop a z českých: občas toho Billa, chinaski, ted si nevzpomenu
Oblíbená skupina: AB, RH faktor negativní
Oblíbený zpěvák: no přece já, i když zpívat neumím
Oblíbená zpěvačka: Plešatá
pep:1) žádná čárka! 2) hiphop je co?
Nípal: Ty, jo? eph....... e-... zaskočila mi slina kruci! :-D
Jaká plešatá?
ta plešatá, tak je dobrá....

Astro: ty nevíš čo je hiphop , ty jo.. ale jo čárka, když sem s ní tenkrát byl tak byla čárka ;)
pepe: hej, nebožtíku pepane, ( převzato z Rodiných pout ) nenadávej do čárky! :-D A jak to s tím "byl" myslíš? Tys s ní chodil, nebo co? :-D
jo chodil ona je z jirkova já z kadane tak to je kousek... byl jsem s ní v době superstar,,, dobrá holka lepší než zpěvačka ;)
pepe: blbče..... si nedělej prdel ze spěvačky...
Dobrý úlovek, pepe ;-) Snad po tobě nepojedou bulváry teďka ;-)
ze spěvačky ne to bych si nedovolil... co to obnasi bejt Spěvačkou...

Nípal: zatim nejdou, sem schovanej ted nemuzu ven, rano prijedou s dodávkama asi 6 a chtej fotit vyslíchaj tu lidi.. kurvy z blesku
Astro: ja si nedelam prdel, ja s ni fakt mel aferu.. jo bylo to super .. ale pak skoncila 2 a slo to nejak pryc
Mne sa celkom paci ten vas cesky Nohavica. A zo slovenskych sa mi paci MacVrabec a Kontrafakt. A z ostatnych Britney Speras a DJ Bobo.
Britney Speras :DDDD lol :D

hiphop - ted mobb deep, dixxx, loop troop, tupac, jižní pionýři, naše věc atd
jinak bassbeast a drumandbassssssss
ja posloucham hiphop a prevazne p-13, kasta, kanye west, kontrafakt, ori, supercrooo, marpo, afura, 2pac, loop troop, scratch perverts, mobb deep, i&w..

No a z nehiphopu treba jamiroquai:)

btw pisu ted z mobilu :]
Vzhledem k příponě -st za tím Havel poslouchám Beatles, Beach Boys, Scorpions ..... , bluegrass a folk, ale klidně si poslechnu i Dvořáka, nebo Čajkovského.
Willie Nelson, Wabi Ryvola, Michal Tučný - proč mi sakra všichni umřeli?
Já zas radši Mozarta a Bacha, ale ten Dvořák není špatnej...
<|||>
rage, heavenly, gammaray, edguy, rahapsody, blind guardian, freedom call, sonata arctica, stratovarius,hammerfall, nightwish, helloween, u.d.o.,
mno ja posloucham temer vsechno, proste to co se mi libi. ale vetsinou si vyberu jen par pisnicek z alba.

takze na co si tak vzpomenu:
kdyz je nalada-Billa, Landu, Fanánka,(no i) Kabáty
-vetsinou: Tleskače, JaxiTaxi.....(No snad nemusim vypisovat vsechno a bude stacit naznak stylu:-)))
-výjmečně ale snetu to:Helenku V., Langerovou, Turbolenc, Káju.. (a jeste spousta dalsich, ktery posloucham kdyz mam v sobe nejaky to prom(y|i)le a parim s pribuznejma)

kazdej ma holt jinej fkus
Jo já jsem zapoměl na Robiho Williamse a..
Zorro: Na Haberu
pepe: Ahoj miláčku! Kde ses toulal? Já tě hledám po celým Jirkově i Kadani a ty nikde! Jen jsem ti chtěla říct, že tě moc miluju. Pá!
dmnc
Pak to jsi slepá, nebo blbá, když hledáš jen tam. A hlavně se jmenuješ Lukáš Chmela a nikoliv Šárka Vaňková.
skaff: No co? Můžu za to, že byla před chvílí u mě, a sháněla pepeho? :-D
VzA>>dyť bydlíš v Přerově