Jaká je vaše oblíbená skupina, zpěvačka či zpěvák?

Portishead, Macy Gray, Shinead O´Connor, Moby, etc...
neni...
others: zajímavé...
Džej Ár: Potřeboval bych se s tebou poradit... na mejlu máš zprávu...
2blahapet: máš recht ten chlap umí zpívat...(LaBrie) no a Petrucci hrát a tak by se samo. dalo pokračovat:)
Tak Petrucci je vůbec můj kytarovej idol.
hele, nedávno jsem byl kamarádem odkázín na zjímavý web.... natáhnete si od nich do pc takový "spyware" plugin do winampu (případně spousty jiných přehrávačů) a on pak odesílá statistiky tomu serveru, co poslucháte... jo, taky mi to první přišlo jako blbost, ale pak jsem to zkusil a celkem se mi to líbí.... tak pokud chcete vědět, co posluchám, tak:
http://www.last.fm/user/Dzej-Ar/
To je dobrá haluz. Zrovna předevčírem jsem na to taky někde narazil a zaregistroval jsem se (-:

http://www.last.fm/user/hanyZ/
:-)
paráda, nezaregistrujem se všeci? Založíme skupinu Webzdarma a budeme mít přesné výsledky o tom, co se v naší komunitě nejvíce poslouchá ;)
Pokud to má podporu radiopřijímače AVANTI 2835B od Tesly, tak proč ne :)
Divokej Bill, Medvěd 009, Daniel Landa ;-)
Tak to jako ranec hukot jako. Zrovna včera jsem na to taky narazil :D

http://www.last.fm/user/milaaan/
Takže šup s milsterom a Džej Árom do friends. Pohůdka, už mám dva kámoše! :'-D Za chvíli můžeme založit grupu ...

Nípal: Jako pořiď si Tesla AVANTI radio plugin do Winampu, brzdo! :)
Já mám oblíbenej hiphop, U mě je těžký říct přesně repertoár, já to tak střídám a je mi to jinak u zadele. Hlavně když se mi to líbí:))
Maikis: třeba repertoár :D (psh)
1. Queen (pak dlouho nic),

2. Pink Floyd (pak zase dlouho nic)

a na 3. místě skončili shodně: J. M. Jarre, M. Oldfield, Yes, Jethro Tull, Dire Straits, Metallica, Aerosmith, Alan Parson Project, A. Cooper, Beastie Boys, Buty, Courtney Love, D. Bárta, Čechomor, Death In Vegas, Depeche Mode, D. Krall, Divokej Bill, Ebeni, Gorillaz, Chinaski, Jablkoň, Joss Stone, Kraftwerk, Lodger, M. Manson, Mission, No Name, Norah Jones, R.E.M., Rammstein, Ready Kirken, Styx, Support Lesbiens, The Hives, Tomoyasu Hotei, Ultravox, A. Vivaldi,

a dalších asi 140 interpretů...

Jo a Čárku Baňkovou ne!;-)
Síla... Čárku Baňkovou? Co si to dovoluješ? A jinak... proč ne?
Troufnul bych si tipnout, že se mu asi nelíbí její písničky?

Jinak u mě teď vedou Tři sestry, Jirka Schmitzer, Jarda Nohavica (i když toho spíš reprodukuju než poslouchám), Horkýže Slíže, E!E, Dukla vozovna, ale nepohrdnu Znouzectností ani Divokym Billem (ale ten čím dál tím míň..), stejně tak se nebráním metalu (ovšem s mírou). A líbilo se mi i když na Barvách léta vystoupil Jarda Uhlíř se svými hitovkami.
BTW:
Čárka Baňková jako člověk, je pěkná namyšlená kráva.
Sorry, že jsem sprostej, ale jinak to nejde. Když už tak A. Langerová, ta se aspoň chová normálně.

P.S.: Neberu v podtaz hudbu, ale charakter.
blahapet: Cože?! Aneta?! Fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj! Ta se teda vážně normálně chová...
Astronom: lehni si na postel, pust si čarku a drz hubu.. aneta je aspon trochu normalni narozdil on sariny, samera a dalsi picusu
No tak Masér Issa, Savka ty si můžou podat s Čárkou ruce. A vůbec, je to komerční muzika. Kdyby si Astronome viděl, že taky existuje plno jiný krásný muziky, kterou nevomílaj každej den stále dokola v rádiích a TV.
V jeho věku jsem taky poslouchal jen komerci.... to ho časem přejde..
JR:

Máš pravdu, vždyť já vlastně taky a taky mě to přešlo.
mno, ne kazdyho to prejde
s tím, že Sámer je hňup souhlasím. Ale Šárku se Svkou bych k němu neházel.
ja si ted aktualne udelal playlist z CYPRESS HILL, AFU-RA, KASTA [ne pl. ale rus.], LOUIS LOGIC [hoodne velka libovka] a k tomu COMMON SENSE a GANGSTARR.

nic z toho neni komerce na urovni Sarka Vankova nebo Linkin Park, takze pro ASTRONOMA typuju neco co slysi poprvy. Enjoy.