Počítač nakladaný v oleji?

Chodte na http://www.pocitace.sme.sk/c/2339134/Ak-sa-vam-prehrieva-pocitac-ochladte-ho-slnecnicovym-olejom.html

Nezda sa vam to trochu blbé? To si mám akože dať počítač do akvária z olejom? Taký hriech by som nigdy nespáchal!
wow...
no tak to sem jeste v zivote nevidel.... nedokazu si predstavit ze to je mozny
A kdy se bude flambovat?
hranolky :DD
Tak mě napadá, že by to mohli dávat do konzerv, podobně jako jsou rybičky v oleji :-)
Tak co, vyskusa to niekto?
Zorro: Si robiš prdel alabo čo?
Zorro: neber to jako urážku.
VzA: Tebe to bude urcite fungovat aj ked tam nalejes vodu :-)
VzA: proč vždycky posereš každej thread?
skaff: Mozno keby sme astronauta trosku presviedcali, tak by tam ten olej asi vazne nalial :-)
skaff: hele, ty deš zase od tématu!
Zorro: A Ako ma chcieš presvedčiť? Čo ak to něurobim?
Dejte mu někdo ban. Vleze do každého threadu, ani se nevyjádří k tématu, a hlavně všechno okafrá. Nech prostor i jiným, nebo tě udusíme! (A usmažíme ve friťáku)
No tak, dievcata, nehadjte sa!
Zorro: Promiň. Já se nechci hádat. Jenomže já řeknu co si o tom myslím a oni mi hned začnou nadávat, že sem nemám lízt a že to zas překrucuju. To má bejt spravedlnost? Pak mě nadávaj!
VzA: a v tuhle chvíli je nejlepší se urazit a zmlknout ;)
Ja proti tebe nemam nic, ale obcas by si nemusel byt otravny ako kliest. (myslim si, ze teraz to bolo skor ako upozornenie, aby si nezacal lamovat aj na tejto diskuzii)
DeedX:mimo téma už píší pouze "1" příspěvek!
Proč bych se měl urazit? Já už toho mám dost! Ať mi furt nenadávaj! Sou hnusný! A já pak mám zmlknout a vyletět z webuzdarma a oni se tu budou smát! Takovou radost jim neudělám!
VzA: Skus si zmenit stranky (hlavne design), a potom ta mozno nebudeme povazovat za decko.
Zorro: hmmm... dobrý no.
co je dobry? je to jenom realita, podivej se na to jak se chovas, podivej se na svuj web . . . a popremejslej :)
(musis brat do uvahy ze ma 10)
Zorro: bez urážky ( za měsíc 12 )
VydRa: A jak se chovám? Špatně? Já o tom nevim! Sem v pubertě... :-D